Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.02.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Nostalji Rüzgarı

Arkadaşlar Bu Başlıkta Sitelerinin İsmini Verdiğim Eski Kullanıcılar,Kendilerini Tanıtacaklar.Yeni Kullanıcılar,Belki Çoğunu Tanımayacaktır Ama En Azından Eskiden Forumun Nasıl Olduğunu Anlayacaklar.

Ben Eski Kullanıcılara Ulaşmayı Başarabildim ve Altta Sitelerinin İsmini Vereceğim Kişiler Benim Bu Teklifimi Kırmadı.

.....:::::Site İsimleri:::::.....

www.mehtapkilic.tr.gg

www.ormela.tr.gg

www.htmlmekani.tr.gg

www.harikaegitimprojeleri.tr.gg

www.sevgi-sitem.tr.gg

www.afilliyanlizlik.tr.gg

www.oyyyyy.tr.gg

www.hayaller-de.tr.gg

-----------------------------------------

Alttaki Kullanıcılara Teklif Göndermeyi Unutmuşum Ama Onların Bu İsteğimi Kırmayacaklarını Biliyorum...

.....:::::Site İsimleri:::::.....

www.leonn2435.tr.gg

www.galatasarayy.tr.gg

www.net-muratt.tr.gg (Teklif Atıldı)

www.hackerfriend.tr.gg

-----------------------------------------

NOSTALJİ RÜZGARI BAŞLIYOR...
Mesaj08.02.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kurumlar daimidir, insanlar geçici sevgili Kralmustak.

O eski ortamı bulmak mümkün değil maalesef. Forumda çok aktif değilim ama sitemi güncel tutmaya çalışıyorum. Çok eskilerden adı burada geçmeyen bir kaç kullanıcı daha var. Bazı açıklayamayacağım sebeplerden dolayı onlar da ben de kalsın.

Adımı zikretmen beni sevindirdi. Sevgiler, saygılar.

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj08.02.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfriend yazmış:
Kurumlar daimidir, insanlar geçici sevgili Kralmustak.

O eski ortamı bulmak mümkün değil maalesef. Forumda çok aktif değilim ama sitemi güncel tutmaya çalışıyorum. Çok eskilerden adı burada geçmeyen bir kaç kullanıcı daha var. Bazı açıklayamayacağım sebeplerden dolayı onlar da ben de kalsın.

Adımı zikretmen beni sevindirdi. Sevgiler, saygılar.

Haklısınız.Ben de Bazı Kişilere Teklif Gönderdim Ama Cevap Vermediler.Sanırm BS'yi Bırakmışlar.
Mesaj08.02.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kral beni unuttun siteturka Very Happy ben de özledim ormelayı mehtapkılıcı filan ama işte nabıcaz. kralmustak orhan abinin msn si varsa atsana özledim onu
Mesaj08.02.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.02.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

@kralmustak
Bu saydıkların pek eski sayılmaz =)
Forumda veya trgg aleminde ismi duyulmuş kaliteli ve eski sadece 5 kişi var.
Bunlardan birisi bedava-sitem.com kurulduktan 1 hafta sonra üye olan ben yani "sanalcity"
ikincisi bir çok kişinin tanıdığı "fenercafe" (çok eski siteside var fakat herkes bu adla tanır)
üçüncüsü "dsn" adıyla bedava-sitem'e baslayan, forumda fazla takılmayan, bir çok kaliteli site yaptıktan sonra kendini profesyonel tasarıma taşıyan MrZipir adlı arkadaşlardır...
Diğer ikisi ise b-snin ilk zamanlarında online olan "com" ve "net" ti gerçekten ilk zamanlarda çok yardımı dokundu çok eski olmayanların bu isimleri tanıması biraz zordur...
Şimdi fenercafe ve dsn ile beraber 3ümüz de gereçkten önemli projelerle ve profesyonel işlerle uğraştığımızdan dolayı bedava-sitem'de yeteri kadar online olamıyoruz...

Eğer bedava-sitem i 3 nesile ayırırsak 1. nesil benim saydıklarım , 2. nesil kralmustak'ın saydıkları, 3. nesil de son zamanlarda online olanlaran oluşur...
Mesaj08.02.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
@kralmustak
Bunlardan birisi bedava-sitem.com kurulduktan 1 hafta sonra üye olan ben yani "sanalcity"
ikincisi bir çok kişinin tanıdığı "fenercafe" (çok eski siteside var fakat herkes bu adla tanır)
üçüncüsü "dsn" adıyla bedava-sitem'e baslayan, forumda fazla takılmayan, bir çok kaliteli site yaptıktan sonra kendini profesyonel tasarıma taşıyan MrZipir adlı arkadaşlardır...
Diğer ikisi ise b-snin ilk zamanlarında online olan "com" ve "net" ti gerçekten ilk zamanlarda çok yardımı dokundu çok eski olmayanların bu isimleri tanıması biraz zordur...
Şimdi fenercafe ve dsn ile beraber 3ümüz de gereçkten önemli projelerle ve profesyonel işlerle uğraştığımızdan dolayı bedava-sitem'de yeteri kadar online olamıyoruz...

Eğer bedava-sitem i 3 nesile ayırırsak 1. nesil benim saydıklarım , 2. nesil kralmustak'ın saydıkları, 3. nesil de son zamanlarda online olanlaran oluşur...

Ben Burada Biraz da Benim Tanıdıklarımı Yazdım.Sizin Saydıklarınız Kişilerde Gerçekten Çok Usta Kişiler Ama Nasıl Ulaşabileceğimi Bilmiyorum.
Mesaj08.02.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sahadet-kampanyasi yazmış:
Kral beni unuttun siteturka Very Happy ben de özledim ormelayı mehtapkılıcı filan ama işte nabıcaz. kralmustak orhan abinin msn si varsa atsana özledim onu

Seni Unutmadım.Ben Forumda Ararken site-turka Diye Aramıştım ve Hiçbirşey Bulamamıştım,Sana da Mesaj Çekecektim.Bir tire Yüzünden Olmadı.Sen de Kendini Tanıtırsan Sevinirim.

Yukarıda Olmayan Üyeler Bana Ö.M Atarsa,Ben Gerekli Cevabı Veririm. Wink

@net-tr;

Çok Güzel Bir katkı Sağladın Başlığıma.Çok Teşekkür Ederim.
Mesaj08.02.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz neyin be kralmustak Exclamation Question Question Question

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj08.02.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemle 18 .ayımı tamamlıyacam 24 şubatta Wink
bazı zamanlar güldük forum eskiden çok güzel ve neşelidi herkes nerde ne yapacagını biliyordu hiçbirşey aynı kalmadıgı gibi forumda aynı kalmadı
biraz nostaji Mr. Green
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25240&highlight=
Mesaj08.02.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olmasada 2. nesilden sayılırım bende bs açıldıktan 6 ay filan sonra üye olmuştum.Yani eskilerdenim(tabi sitem bu değildi.O sitem daha güzel gerçi ama neyse)
Mesaj08.02.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

b.s açıldıktan 2 ay 20 gün sonra kayıt oldum Wink
Mesaj08.02.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodogreniyorum yazmış:
İlk olmasada 2. nesilden sayılırım bende bs açıldıktan 6 ay filan sonra üye olmuştum.Yani eskilerdenim(tabi sitem bu değildi.O sitem daha güzel gerçi ama neyse)

Evet bende ilk olmasamda 2.nesilden sayılırım Razz bundan önce bir sitem daha vardı..
Mesaj08.02.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dikkat Edin!

İlk Mesajımda Saydığım Sitelerden Şu An Kaç Tanesi Online?Siz Online Olduğunuz İçin Yeni Kullanıcılar Sizi Tanıyor. Wink
Mesaj08.02.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
@kralmustak

not:ormela yani orhanyildiz b.s açıldıktan 4 gün sonra sitesini açmıştır gerekli araştırma yapmadan mesaj yazmayanız Wink