Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu: 18 YAŞ SINIRI YOK (KESİN KAZANDIRIYOR)

18 yaş sınırı yok. 18 yaşından küçükte olabilirsin büyükte.

Kredi Kartın Olmasada, Banka Hesabın Olmasada
Reklam Sınırlaması Olmadan Hediyer Kazanabileceğin ve
Bu hediyeleride Kargo Dahi Ödemeden Alabileceğin Bir Sistemdir.

BİR KERE DENE BEĞENMEZ İSEN BIRAKIRSIN AMA BİR KERE DENE
Üyelik ve araştırma için : http://www.reklamizlekazan.com/?uRef=NE1632704

NOT: Sistem güvenilirliğini kanıtlayarak bir çok habere konu olmuştur... Ve kısa bir süre sonra Türkiyenin en hızlı alışveriş sitesi olan hizlial.com dan da puanlarınızla 100.000 den fazla üründen istediğinizi alabileceksiniz...
Mesaj06.02.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

saol
Mesaj06.02.2009, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

toplistkod yazmış:
saol

Rica ederim Wink Artık internetten kazanma zamanı geldi. Bir çok sistem deneyip nakit paralar ve hediyeler aldım. Ama size bu sistemi öneriyorum. Çünkü güvenilir ve gerçekten kazandırıyor. Kazandırıyor diyorum çünki arkadaşım deneme için istediği 100 kontoru 24 saat içinde almıştı. Ben puanlarıma dokunmuyorum çünki hizlial.com ile anlaştılar. 2-3 hafta sonra burdanda alışveriş yapabilecez Very Happy
Mesaj07.02.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam İzle Kazan HizliAl.com işbirliği

Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarından biri olan HizliAl.com ile yapılan anlaşma sayesinde puanlarınızı HizliAl.com’da harcayabileceksiniz.

Reklam İzle Kazan üyelerine daha iyi, güvenilir ve hızlı hizmet verebilmek için HizliAl.com ile bir iş birliği içerisine girerek üyelerine, Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarından biri olan www.hizlial.com’da puanlarını harcayabilme imkanı sunuyor.

Yine Türkiye’nin en büyük bilgisayar mağazalarından biri olan Gold Bilgisayarın kuruluşu olan HizliAl.com bünyesinde birçok farklı kategoride 100.000’lerce ürün barındırmaktadır.

Teknik altyapısı tamamlanmak üzere olan sistemimiz sayesinde Reklam İzle Kazan’da kazandığınız puanlarınızı HizliAl.com’a aktararak istediğiniz ürünü Türkiye’nin en hızlı sanal mağazasından satın alabileceksiniz.

HizliAl.com, Reklam İzle Kazan entegrasyonun Şubat üçüncü haftasına kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Bizi izlemeye devam edin. Reklam İzle Kazan her geçen gün sizlere daha fazlasını kazandıracağını göreceksiniz.

Site duyurusundan alıntıdır....
Mesaj08.02.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.02.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum yok mu?