Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Top liste : uyari mesaji.....¿

Herkeze selamlar,

bugun itibari ile sayfalarin altinda
' Bu websitesinin sahibi "Top liste" ekstrasını daha aktive etmemiş!'

seklinde bir uyari mesaji geldi ve her sayfanin altinda bulunmakta.
Bu yazi benim sitemi ziyaret edenlerin ilgisini cekecegini veya top liste extrasini eklemedigimden dolayi ziyaretciler icin herhangi bir kayip olacagini dusunmemekteyim.

Top liste yi aktíf ettigim zamanda sayfalarin altinda 'buraya kayit ol' gibi baska mesajlar geldi.

Ben her iki uyari mesajlarinin da sayfa altlarinda bulunmasini istemiyorum. Engellemek icin sayfa ana renk tonunu mu degistirmem gerek Very Happy

Ben online katalog iceren bir site tasarlamaya calisiyorum top liste extrasindan faydalanmak istemiyorum..

Bunu kaldirmani yolu yokmudur?

Tesekkurederim.
Mesaj12.02.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toplisteyi aktive ettinizmi orada gerekli yerler var lütfen oraları doldurup deneyiniz! Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj12.02.2009, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@comeonmysite

Gerekli yerleri doldurup denememi soylemissiniz. Fakat gerekli yerler den kastinizi anlamadim zira ben top site extrasi icinde bahsettigim yaziyi kaldiracak gerekli bir yer goremuyorum ki onu doladurayim Very Happy

Aktif ettigim zaman sayfa altlarinda":

Senin linkin burada olsun mu?
O zaman buraya kaydını yaptır:
=> Kayda git

gorulmekte ve bu bence cok rahatsiz edici...
Mesaj12.02.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ekstralardan toplisteye git orada senin banner linkini istiyor filan banner boyutlarnı onları doldur dun mu? Wink

Mesaj12.02.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanmak istemedigim bir extra icinde neden oynama yapayim ki?

Ayrica banner boyutu filan bunlari doldurdugumda bu extrayi aktif etmek zorunda kaliyorum fakat gel gorki ben bu extrayi kullanmak istemiyorum Wink

Sorun kullansamda kullanmasamda sayfa altlarinda bu extra ile uyari mesajari yer almakta...
Mesaj12.02.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer ekstrayı kullanmak istemiyorsanız eksralardan toplistenin yanındaki X işaretine basın! Wink

Mesaj12.02.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence siz yazdiklarimi tekrar okuyun.

Sorun:
Top Liste extra sini kullansamda kullanmasamda sayfa altlarinda uyari mesajlari gelmekte:

Top Liste extrasini kullandimadigimda:

- 'Bu websitesinin sahibi "Top liste" ekstrasını daha aktive etmemiş!'

Top Liste extrasini kullandigimda ise:

-Senin linkin burada olsun mu?
O zaman buraya kaydını yaptır:
=> Kayda git

Bilmem anlatabildim mi...
Okumadan cevap yazmayin lutfen....
Mesaj12.02.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kodunuzun sidebarına yerleştirilmiş bir yazı onu silerseniz sorununuz düzelir...
Mesaj12.02.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
tasarım kodunuzun sidebarına yerleştirilmiş bir yazı onu silerseniz sorununuz düzelir...

Bende sizin gibi dusunmustum fakat yukarda bahsettigim yazi bugun ortaya cikti.

Css tasarim kullaniyorum ve tekrardan kodlari gozden gecirdim fakat bu tip bir yazi bulamadim.

Sorun Tasarim Ayarlarinda oldugunu dusunuyorum.

http://img.webme.com/pic/m/medusagift/sorun.jpg

Resme bakarasiniz tasarim ayarlarinda en son Top liste gozukmekte. Yanilmiyorsam o bugun belirdi.
Ve sayfa altlarinda Top liste aktif veya olmadiginda yazilarin cikmasinin nedeni de bu diye dusunuyorum. Fakat benim o kismi kaldirmaya yetkim yok.

Bugune dek yukarida belirttigim uyari mesajlari sayfa altlarinda yoktu.
Henuz tasarim asamasinda oldugum icin hicbir extra uzerinde oynama yapmadim. Bu nedenle hata ile de olsa Top liste yi aktif etme gibi bir sansim yok.
Mesaj12.02.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modaratörler den ilgi ve yardim bekliyorum.

Tahmin ediyorum tasarim kodlari ile ilgili bir durum degil. Cunki Kodlari defalarca gozden gecirmeme ragmen birsey goremedim.

Bugun itibari ile sayfa altlarina gelen bu tip liste hakkindaki uyari/belirtme mesajini sanirim sadece site yetkilileri kaldirabilir.

Eger benim yapabilecegim birsey varsa ve bunu biliyorsaniz belirtirseniz sevvinirim.
Rahatsiz edici ve bir o kadar da gereksiz bir durum.

Simdiden tesekkurederim.
Mesaj12.02.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarim ayarlarindan 'Gelismis ayarlar ' kisminda yazmis oldugum tum kodlari (Alt,Ust ve Css kodu) silmeme ragmen halen sayfa altinda:

- 'Bu websitesinin sahibi "Top liste" ekstrasını daha aktive etmemiş!'

Yazisi gorulmekte.
Bu demek oluyor ki; tasarim kodlari ile ilgili birsey degil.

Fakat farkli bir tasarim sectigimde Iceblue vb yazi kayboluyor....

Moderatör veya baska bir yetkili bana bu konuda yardimci olabilir mi?

Sorun buyuk cunki top liste extrasini aktif etsemde etmesemde sayfa altinda yazi cikmakta ve bu rahatsiz edici bir durum.
Mesaj12.02.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimdeki 1. ekstra kutunun içeriği (sağ) yazan yerde Top liste'yi seçip kaydetmişsiniz. Basit metini seçip kaydederseniz sorun çıkmayacağını düşünüyorum.
Mesaj12.02.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ckpwep
Cok zekice Very Happy

Bunu neden daha once dusunemedim. Hayret ediyorum Embarassed ...

Daha onceleri farkli tasarimlar kullanirken bu kismi kullanirdik saat ekle filan. Dusunmem gerirdi.

Saatlerce oturup burda kodlari inceledim. Ahaha halbuki tek bir tikla olacak isi inanmiyorum buna aptallik denir resmen!

ckpwep ilgin icin tesekkurederim. Wink
Önceki mesajları göster: