Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2009, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Bakabilirmisinz

Arkadaşlar :C Tıklayınca Birlikte Aç Çıkıyor Neden

Mesaj11.02.2009, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kısayol tuşu olabilir! Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj12.02.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Bilgisayarım Ordan :C Tıklayınca He Birlikte Aç Çıkıyor Vürüs Taramsında Yaptım Ama Düzelmedi Yardım..

Sansarnet

Mesaj12.02.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm...Arkadaşa katılıyorum belki kısayol tuşu olarak ayarlanmş olabilir...Bu sorun süreklimi var yoksa ilk kez mi oldu...Eğer ilk kez olduysa pc yeniden açıp kapatmayı dene... Wink

Mesaj12.02.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

jettvel yazmış:
Hmm...Arkadaşa katılıyorum belki kısayol tuşu olarak ayarlanmş olabilir...Bu sorun süreklimi var yoksa ilk kez mi oldu...Eğer ilk kez olduysa pc yeniden açıp kapatmayı dene... Wink

Kısayol Tuşu İle Ayarlanmadı Eskiden Böyle Değildi Nasıl Düzeltecem..

Mesaj12.02.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnan Hiç bir bilgim yok...Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Oraları Bir Kurcala... Wink

Mesaj12.02.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım Arkadaşlar

Mesaj12.02.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

birlikte aç penceresi hangi sürücüde oluşuyorsa, sağ tuş menüden sürücüye girip Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm'den "Gizli dosya ve klasörleri göster" işaretleyin. Birkaç satır altta "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle(önerilen)" işaretini kaldırın, çıkacak uyarı penceresinde "Evet"i işaretleyip Tamam'a tıklayın. Sürücü içinde "autorun" (uzantısı inf) adlı gizli bir belge belirecek, belgeyi silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sorununuz çözülmüş olacaktır
Mesaj12.02.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka yolu yok mu

Mesaj12.02.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide bunu dene ufak bir Registry ayarı yapmak gerekiyor
öncelikle çalıştıra gelin ve regedit yazın
açılan pencerede
HKEY_CLASSES_ROOT\Unknown\shell\openas\command
anahtarına gelin (varsayılan) ayarındaki dize değerine aşağıdaki satırı kopyalayıp yapıştırın
%SystemRoot%\system32\rundll32.exe %SystemRoot%\system32\shell32.dll,OpenAs_RunDLL %1

shell anahtarı içindeki (varsayılan) dizeyi openas olarak değiştirin
openas anahtarı içerisine (varsayılan) dizesinin altına AlwaysShowExt ve QueryClassStore adında iki yeni bir dize değeri oluşturun
Kayıt defterinden çıkın.
Not: dizeler kayıt defterinin sağ tarafındaki pencerededir. Sol tarafta sarı klasör olanlar da anahtardır.
Mesaj12.02.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmaz ise bilgisayarı geri yükleme yap başka çaresi yok tabi oda kesin çözüm değil
Mesaj12.02.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Format Atarsam Düzelir dimi

Mesaj12.02.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

format atarsan düzelir kolay gelsin
Mesaj13.02.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yerel Disk (C)ye Giremiyorsan.Bilgisayarında Virüs Vardır.Sana Tavsiyem Nod32 Programını Kullan.Ama Normal Klavyende C Bastın Mı Birlikte Aç Çıkıyorsa Klavyen Bozulmuştur.YerelDisk(C)ye Girmek İstiyorsan Bilgisayarıma Gir Üstte İnternet Url Yazılann Yere Tıklayın.YerelDisk(C) yi Görürsün Oraya Tılayarak Girebilirsin.Yine Olmazsa Başlat Ayarlardan Sistem Geri Yükle.Bu da Olmazsa Bilgisayarına Format Attır.
Mesaj13.02.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mysebebim yazmış:
birlikte aç penceresi hangi sürücüde oluşuyorsa, sağ tuş menüden sürücüye girip Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm'den "Gizli dosya ve klasörleri göster" işaretleyin. Birkaç satır altta "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle(önerilen)" işaretini kaldırın, çıkacak uyarı penceresinde "Evet"i işaretleyip Tamam'a tıklayın. Sürücü içinde "autorun" (uzantısı inf) adlı gizli bir belge belirecek, belgeyi silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sorununuz çözülmüş olacaktır

O inf dosyasını silerse config sistem hatası verir ve root ekranı açılmaz. Windows kendini açmaz...

Kardeşim en son yüklediğin yazılımların adlarını ver bana. Ben bakayım onların açık kaynak kodlarına. İçinde buna benzer actions kodu varsa ben sana haber veririm. Bana buradan en son yüklediğin yazılımları söyle... Wink