Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: FORUM EDİTÖRLERİNE AÇIKLAMA !!!

SİTEMİN ŞİFRESİ VE MAİL HESABIMIN ŞİFRESİ DEĞİŞTİRİLDİ, SİTEME GİRİŞ YAPAMIYORUM.

BU KONUDA BEDAVA SİTEM YETKİLİLERİNE VE FORUM EDİTÖRLERİNE 3 HAFTA ÖNCE MAİL GÖNDERDİM AMA NE YAZIKKİ HEPSİDE İLGİSİZ DAVRANIYORLAR. 3 HAFTADIR MAİLE CEVAP GELMEDİ HİÇ BİRİNDEN.HADİ ANLADIK ÇALIŞMA VAR.. AMA SONUÇTA SİTEYE EMEK VERMİŞİZ O KADAR.BU İLGİSİZLİK NEDEN ?????_

çalınan site adresim www.sarpun37.tr.gg
Mesaj12.02.2009, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]bedava -sitem com yenılenmeye gidiyor ve bir süredirde teknık sorunlara cevap verılemıyor bu nedenle sitenizin kullanıcı bilgilerını tekrar gerı almanız için biraz beklemeniz gerekiyor eğer site sizinse mutlaka gerı alırsınız.ayrıca kullanıcı bilgilerınızı baskası ile paylaşmadığınız sürece hiçkimse sizin yönetım panelinize giremez ve sitenize müdahale edemez....
Mesaj12.02.2009, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM SİTE BENİM. BUNU DA HER TÜRLÜ KANITLAYABİLİRİM. YETERKİ BANA BİRİSİ YARDIMCI OLSUN. KULLANICI BİLGİLERİMİ KİMSEYLE PAYLAŞMADIM. MAİL HESABIMDAN SİTENİN ŞİFRELERİNE ULAŞILDIĞINI VE ŞİFRELERİN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. UMARIM BU DURUM UZUN SÜRMEZ VE BİR AN ÖNCE SİTEME KAVUŞURUM.
TEŞEKKÜRLER....
Mesaj12.02.2009, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

söylediğiniz gibiyse beklemekten baska çare yok.umarım en kısa zamanda sitenıze kavusursunuz....
Mesaj12.02.2009, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-s mail adresinde suan sorun var..Sorun giderilince support(at)bedava-sitem.com adresine mail atiniz.. Wink
(at) yerine @ Razz
Önceki mesajları göster: