Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: 10 Dk Önce eklenen server problem hakkında !!!

Arkadaşlar sitenize giriş bölümnde Server Problem adında bir başlık görmüssünüzdür...O ingilizce ben sizin için google translateden Türkçeye çevirdim
Mesaj Şu

''Ne yazık ki bizim dış DNS-sağlayıcı bir iki isim ile bir sorunu var. Siz de dahil tüm müşterilerin bize etkilenir. Yani bazı sayfaları değil veya zaman zaman erişilebilir.

Onları temas ve zaman sorunu çözülmüş veya ek bilgiler var size bilgi verir. ''

Mesaj13.02.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam olarak mesaj söyle

Ne yazık ki bizim dış DNS sağlayıcı bir iki isim ile bir sorunu var. Siz de dahil tüm müşterilerin bize etkilenir. Bu da bazı sayfalarını ya da zaman zaman erişilebilir değil demektir.

Onları temas ve zaman sorunu çözülmüş veya ek bilgiler var gayrı istiyorum.

Mesaj13.02.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef bizim dış DNS-sağlayıcımızın, onun iki nameserverinin biriyle bir problemi var. Seni kapsıyor olan bütün müşteriler, ve biz, etkileniriz. Bu, bazı sayfaların, olmadığını ifade eder, veya ara sıra erişilebilir sadece.
Biz, onlarla temastayız, ve onların, problemi çözdüğü zaman veya bizim, ekstra bilgiyi aldığımız zaman seni bilgilendireceğiz.
Takım

Forum imzası kuralları uyarınca sadece bir adet banner ekleyebilirsiniz (abron)
Mesaj13.02.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aceba Bu mesajı yazan YöNeticimiz NereLı? Rolling Eyes
Mesaj13.02.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.02.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım icin tesekkürler. Wink
Mesaj14.02.2009, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim burada bir paylasım yaptığımı sanmıyorum...Sadece server problem hakkındaki yazıyı Türkçeye cevirdim

Mesaj14.02.2009, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım siz ne kadar tartışma seviyorsununz hala anlamış değilim bu kadarda olmaz türçeye çevirdin tamamda yinede paylaşım oluyor
Mesaj14.02.2009, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burda tartışma sevme meselesi değil...Beni anlyan anlar...Annlamayana benim yapabıleceğım bışey yok... Wink

Önceki mesajları göster: