Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2009, 03:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Drogba: Servet müthiş biri...

Drogba: Servet müthiş biri...

Fildişi Sahili Milli Takımı’nın en değerli yıldızı olan 30 yaşındaki futbolcu, başarılı savunma oyuncumuz için "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş biri" dedi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Milli Takımımız önceki akşam Fildişi Sahili karşısında İzmir’de önemli bir prova yaparken, herkesin gözü konuk takımın yıldızı Didier Drogba’nın üzerindeydi. İngiltere’de Chelsea’de forma giyen ve değeri yaklaşık 40 milyon Euro olan Fildişi Sahilili futbolcu, maçın son anlarında attığı golle takımını 1-1’lik beraberliğe taşırken, başarılı futbolu yanında hırsı ve kazanma arzusuyla da ön plana çıktı.

20. dakikada Servet Çetin ile giriştiği mücadelede sağ ayak bileğine aldığı darbeyle acıyla kıvrandı, kramponu yırtıldı, ama Drogba hırsla, maça devam etmekte kararlıydı. Mücadeleci futboluyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu maç sonrası sahada kendisine sıkıntılı anlar yaşatan Servet’ten ise övgüyle söz etti. Galatasaray’da forma giyen milli futbolcumuzun sahada kendisine çok sıkıntı yaşattığına dikkat çeken Drogba, "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş adam. Nefesini oynarken ensemde hissettim. İngiltere’de forma giyen Tuncay Şanlı da çok kaliteli bir forvet oyuncusu" dedi.

Mesaj14.02.2009, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkü Baba bu!Öyle kolay kolay top çaldırmaz!Helal olsun Servete!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj14.02.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Türkü Baba bu!Öyle kolay kolay top çaldırmaz!Helal olsun Servete!
Wink
Mesaj14.02.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eee ne de olsa Zamanında fenerbahce de Oynamıs adam olacak o Kadar. Mr. Green Mr. Green
Helal olsun Servetime.!

Mesaj14.02.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Eee ne de olsa Zamanında fenerbahce de Oynamıs adam olacak o Kadar. Mr. Green Mr. Green
Helal olsun Servetime.!

Dikkatini Çekerim FB de Değil GS de Yıldızı Parladı Laughing
Mesaj14.02.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerde
Maç oynamayı öğrendi Sonra Gs Ye gitti Orda Öyle Oldu bende senin
Dikkatini çekerim ersel Mr. Green

Mesaj14.02.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

servetin yıldızı ne fb ne gs de parladı!
servet milli takımda inanılmaz şeyler yaptı bu yüzden yıldız oldu.düşünün euro 2008 de servet iyi oynamasaydı avrupa takımları onu transfer etmek için uğrşırlarmıydı fb de yada gs de o kadar gündemde olamazdı. Wink
servet gerçekten çok iyi bir defans oyuncusu milli takımı daha uzun süreler yardımcı olacaktır.
Mesaj14.02.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Servet bize geldi akıllandı Laughing
Servet çok iyi biri gerçekten, bir çok röportajını seğrettim
Mesaj14.02.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
servet milli takımda inanılmaz şeyler yaptı bu yüzden yıldız oldu.düşünün euro 2008 de servet iyi oynamasaydı avrupa takımları onu transfer etmek için uğrşırlarmıydı fb de yada gs de o kadar gündemde olamazdı. Wink
servet gerçekten çok iyi bir defans oyuncusu milli takımı daha uzun süreler yardımcı olacaktır.

katılıyorum Mr. Green
Mesaj14.02.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

Euro2008 den Önce Zaten Galatasarayda Yıldızı Parlamıştı Biyonik Adam vs Lakaplar Bile TakıLdı Sezon Sonunda Diğer Takımlarda İstedi Serveti Ama GS Vermedi Tabii Euro2008 inde Katkısı Var Wink
Mesaj14.02.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee olsun o kadarda nede olsa gsli Wink
Mesaj14.02.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

@japon cocuk

gs de lakap almış olabilir bişey demiyoruz fakat bir insan hangi takımda olursa olsun iyi oynarsa gündemde olur.ben gs de veya fb de iyi oynadı oynamadı demiyorum aslında düşünürseniz bu iki takıma gelmeden önce galiba sivassporda oynuyordu öncelikle yıldızı orda parlamış oluyr Very Happy
diyeceğimiz şu ki servetin kendine olan güveni en başta eu2008 de başladı ve sonra avrupa takımlarının gündemine geldi.ayrıca burda anlatmak istediğim servetin Türkiye a milli takımındaki başarısı ne gs ne başkası ayrıca bu vakitten sonra fblilerin konuşması yanlış çünkü servet gs de oynuyor.fb de oynarken durmadan arkasından atıp tutuorlardı kötü oyuncu diye.
Mesaj14.02.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ASLAN PARÇASI SERVET!!
Mesaj14.02.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
@japon cocuk

gs de lakap almış olabilir bişey demiyoruz fakat bir insan hangi takımda olursa olsun iyi oynarsa gündemde olur.ben gs de veya fb de iyi oynadı oynamadı demiyorum aslında düşünürseniz bu iki takıma gelmeden önce galiba sivassporda oynuyordu öncelikle yıldızı orda parlamış oluyr Very Happy
diyeceğimiz şu ki servetin kendine olan güveni en başta eu2008 de başladı ve sonra avrupa takımlarının gündemine geldi.ayrıca burda anlatmak istediğim servetin Türkiye a milli takımındaki başarısı ne gs ne başkası ayrıca bu vakitten sonra fblilerin konuşması yanlış çünkü servet gs de oynuyor.fb de oynarken durmadan arkasından atıp tutuorlardı kötü oyuncu diye.

Servet İlk Olarak FB Sonra Sivas Sonra GS Forması Giymiştir Laughing
Tamam Diğerleri Doğrudur Ama Ben GSde Forma Giyerken Demek İstedim Siz Milli Takım İkisi Ayrı Kulvar Ama Herneyse Farketmez Smile

Mesaj14.02.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gs63 yazmış:
ASLAN PARÇASI SERVET!!

Hatta parçası değil ta kendisi Very Happy
Önceki mesajları göster: