Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemizi nasıl upload ediyoruz?

ben bedava sitemdeki hazır şablonları değilde kendi yaptığım siteyi upload etmek istiyorum. nasıl yapabilirim. ayrıntılı anlatır mısınız acemiyim.
Mesaj14.02.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunuzu biraz daha açarsanız sevinirim bana özel mesaj yoluyla ulaşırsanız sanırım size yardımcı olabilirim Wink
Mesaj14.02.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım arkadaş publisher da site yapmış onu diyor! Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj14.02.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshop olsa yardımcı olabilirim ama publisheri hiç bilmiyorum valla
Mesaj14.02.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw kardeşim photoshopta hareketli banner veya buton nasıl yapıyonuz ben uğraşıyom olmuyor! Crying or Very sad

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj14.02.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

comeonmysite yazmış:
Yaw kardeşim photoshopta hareketli banner veya buton nasıl yapıyonuz ben uğraşıyom olmuyor! Crying or Very sad

Photoshop ile gelen ImageReady programıyla yapılıyor.Googleda aratırsanız bulabilirsiniz.
Mesaj14.02.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Hareketli yazı efekti

Bir boş dosya veya resim açıyoruz.Daha sonra yazımızdaki her harfi bir layere yazıyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra imageready geçiyoruz.Animation penceresindeki ilk framede tüm yazıları görünmez yapıyoruz.

Resimi duplicate edip tüm yazıları görünür yapıyoruz.

Son frameyi tekrar duplicate edip tüm yazıları görünmez yapıyoruz.Son frameyi tekrar duplicate edip yazımızın ilk harfini görünür yapıyoruz.Tekrar son resimi duplicate edip yazımızın ilk iki harfini görünür yapıyoruz.Bu işlemi yazımızdaki tüm harfler bitene kadar yapıyoruz.

[img]http://img262.imageshack.us/img262/7969/86605349es8.jpg]/img]

Artık geliyoruz son adımlaraYazının tamamı ortaya çıkınca resimi tekrar duplicate edip görünmez yapıyoruz.Sonra tekrar duplicate edip görünür yapıyoruz.Bu son iki işlemi bir kez daha yaptıktan sonra frameler arasındaki geçiş zamanını ayarlıyoruz ve hareketli yazımızı kaydediyoruz.İyi çalışmalar Wink

ben burda gif yapımını anlattım.sen banner arkaplanına aynı adımları uygulayarak banner yapabilirsin Wink