Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: 200'den geriye sayalım:)

Evet arkadaşlar daha önce verildiyse özür dilerim.Forum aramasında geri sayım diye aradım ama çıkmadı.

200'den geriye sayacağız.Ama sakın kimse oyunu bozmasın, fazladan mesaj yazmasın.Yoksa 0 olmadan konu kilintlenir.Ben başlıyorum 199. Smile
Mesaj14.02.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

198
Mesaj14.02.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

197
Mesaj14.02.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusura bakma ama bu başlığın amacı ne?geri sayım yapınca ne olacak?
Mesaj14.02.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

0 ın kime denk gelceğini bulcaz. Wink 195 den devam.....
Mesaj14.02.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekrar kusura bakma ama 0 kime geldiğini bulunca ne olacak amaç ne onu öğrenmek istiyoruz!!!
Mesaj14.02.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

Bedava Sitemde Herkez Sanki Karşısına okul Müdürü Çıkmışta O Korku ve kendini Üste çıkarma yada bağzı kişilerin(yönetici ve modların) gözüne girme amçlı kendilerini çok zorluyorlar ee nolmuş yani herşeyi sorgulamakmı lazım alla allh herkez kendi kişilince davran sa daha iyi olur
Mesaj14.02.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

elvin-tube yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:

Bedava Sitemde Herkez Sanki Karşısına okul Müdürü Çıkmışta O Korku ve kendini Üste çıkarma yada bağzı kişilerin(yönetici ve modların) gözüne girme amçlı kendilerini çok zorluyorlar ee nolmuş yani herşeyi sorgulamakmı lazım alla allh herkez kendi kişilince davran sa daha iyi olur

Değilmi ama şimdi bi çok kişi çıkacak bana tavır yapacak çok iyi biliyorum
Mesaj14.02.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkez Kendi Gibi Olsun Modun Gözüne Girdinde ne Oldu Hayatta Sana Bi faydası varmı
Mesaj14.02.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu önceden açılmıştı. 1 200'e kadar sayma.
Fakat kilitlendi. Bu da kilitlenir.

Mesaj14.02.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

elvin-tube yazmış:
elvin-tube yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:

Değilmi ama şimdi bi çok kişi çıkacak bana tavır yapacak çok iyi biliyorum

Boşver.Her konuda bir amaç olması gerekmiyor.Ona kalırsa forumun bu kısmındaki çoğu konu amaçsız olurdu.192 den devam.
Mesaj14.02.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@elvin-tube

biz zaten kendi kişiliğimizdeyiz merak etmeyin ne kimsenin gözüne girmek ne başka bişeyin peşindeyiz.böyle bişey olamaz.biz başlığın amacını öğrenmek için soru soruyoruz ama sen gibiler forumda tartışma yaratıyor eğer başlığın açıldığı sayfada forum kurallarını okursan bu başlıkta eğitici başlıklar açılmalı diyor tamam böyle bir çok başlık var fakat birileri bazı şeyleri billmiyorsa söylemek lazım.biz nazik bir şekilde uyarı yaptık ama uzatırsanız sert bir biçimde konuşmayıda biliriz Wink
Mesaj14.02.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gs63 yazmış:
Bu konu önceden açılmıştı. 1 200'e kadar sayma.
Fakat kilitlendi. Bu da kilitlenir.

Ben araştırdım bulamadım.182 den devam
Mesaj14.02.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
@elvin-tube

biz zaten kendi kişiliğimizdeyiz merak etmeyin ne kimsenin gözüne girmek ne başka bişeyin peşindeyiz.böyle bişey olamaz.biz başlığın amacını öğrenmek için soru soruyoruz ama sen gibiler forumda tartışma yaratıyor eğer başlığın açıldığı sayfada forum kurallarını okursan bu başlıkta eğitici başlıklar açılmalı diyor tamam böyle bir çok başlık var fakat birileri bazı şeyleri billmiyorsa söylemek lazım.biz nazik bir şekilde uyarı yaptık ama uzatırsanız sert bir biçimde konuşmayıda biliriz Wink

çok konuşuosun arkadaşım bizde bilioruz forum kurallarının olduğunu ben sadece senin için konuşmuyorum senin gibi binlercesi var o yüzden uzatmayalım
Mesaj14.02.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

elvin-tube yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
@elvin-tube

çok konuşuosun arkadaşım bizde bilioruz forum kurallarının olduğunu ben sadece senin için konuşmuyorum senin gibi binlercesi var o yüzden uzatmayalım

Off offfFFFFFFFFFF.iyiki bir konu açtım hee.Tamam artık bişey yazmayın kilitlesinler.Başka bir forumda gördüm adamlar ne güzel yazmışlardı belki hoşunuza gider diye burda yapim dedim.Bin pişman ettiniz adamı Mad