Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2007, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem.com iptal olursa bizim emekler ne olur??(-:

Arkadaşlar daha önce bi site hazırlamıştık.Ücretsiz bir form alanıydı ve oldukça kullanışlıydı.ama sonra site herşeyi iptal etti.Bu da böyle olursa gerçi ben yeni başladım siteyi tam tanımıyorum.Ama bir güvence verilirse güzel olur.
Mesaj11.08.2007, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani bir cevap alsak site sahiplerinden güzel olmaz mı??
Mesaj11.08.2007, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

emekleriniz gider tabi ki o nedenle iceriklerinizin kopyalarini saklamayi unutmayin... (her firmanin iflas ya da kapatilmasi durumunda servislerinin iptal olmasi gibi)

ama belirteyim, su an da isler iyi gidiyor, bu site bence daha bir 20 sene ayakta kalir Smile
Mesaj11.08.2007, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah 20 değil 100 sene gitsin ama bu iflas zaten bir anda olur yani durumlar bir anda çıkmaza girer. İnşallah olmaz. FTP olsa yedeklerini alırız ama Forumdaki üyeler ve konuların yedeklerini nasıl alacağız?Ziyaretçi defteri, anket sonuçları yani gibi gibi şeyler. Neyin yedeğini alacağız ki?Nasıl?
Mesaj11.08.2007, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama serverlar da yanabilir, gerci celik kasa gibi korunuyorlar ama hersey olabilir Razz
Mesaj11.08.2007, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
ama serverlar da yanabilir, gerci celik kasa gibi korunuyorlar ama hersey olabilir Razz

sanırım serverınız bi tane deil Very Happy Very Happy serverlarında hepsi birden yanacak deil herhalde öyle birşey olsa çok komik ve acı olur Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj12.08.2007, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maşallah inşallah 70 milyon kullanıcınız olur Very Happy Türkiyeden kaç kullanıcı var acaba? Bide yani şimdi şirket iflas etse Adamcağız yaaa şunların siteleri heba olmasın gelsin alsınlar diyecek hali yok. Adamın derdi kendine yeter. Şirket iflas ederse unut siteyi bence. Onu iflas edince yapacağına ve o kadar kötüdeğilse şimdi izin versede yedeklerini biz tutsak?
Mesaj12.08.2007, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum ana sayfa da en altta kullanici sayisini görebilirsiniz.
Mesaj13.08.2007, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu site iptal edilirse vayyy halimize
Mesaj14.08.2007, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Başında Selin Gibi Bi Yönetici Varsa O Siteye Bişey Olmaz Gönlünüzü Ferah Tutun Siz Razz
Mesaj14.08.2007, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkvadi... Cool abartmayalim Razz
Mesaj12.02.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Bu site hiç bir zaman iflas etmez çünkü googlede en çok tıklanan sitesi oldu

www.arkasiradakiiler.tr.gg
Mesaj12.02.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkasiradakiiler yazmış:
Bence Bu site hiç bir zaman iflas etmez çünkü googlede en çok tıklanan sitesi oldu

eski tarihli başlıklara ilgi göstermeyiniz Wink
Mesaj15.02.2009, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm free sitelerin sonunda biteceği hesabı yapılmalı ve emeklerin heba olacağı bilincinde olunmalı,ama ayrıca malzemeleri yedekleyebilriseniz bir kısmını kurtarabilirsiniz,bence zevkine yapılıyor bu siteler onun için giderse bile eyvah ,tuh tuh dememek lazım.kazanılan dostluklar en güzel siteden daha güzeldir bence..
Mesaj15.02.2009, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizi korkutmayin ben cok emek verdim siteme.