Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Telefon Hafıza Kartını Açmıyor

Arkadaşalr hani telefonların hafıza kartını bir parçayla bilgisayara bağlıyoruzya ben öncelerden öyle yapıyordum takınca hafıza kartının içindekilerini gösteren bir pencere açılıyordu ve bilgisayarın önünde yeşil bir ışık yanıyordu.Fakat nedendir bilmiyorum hafıza kartını takıyorum pc'ye ama hiç birşey olmuyor.pc'de yeşil ışıkta yanmıyor.Bilgisayarım'dan falan girmeye çalıştım olmadı.ne yapmama lazım Question
Mesaj15.02.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok özür dilerim yanlışlıkla aynı konuyu 2 kere açmışım. Neutral
Mesaj15.02.2009, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı telefonların programları oluyor. Öncelıkle onu kurun.
Sonra doğru yere,doğru şeyi taktığınıza emin olun..
Mesaj16.02.2009, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tel markasını söylesene
Mesaj16.02.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

hertelden-net yazmış:
tel markasını söylesene
Mesaj16.02.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Telefon Hafıza Kartını Açmıyor

skynetagalar yazmış:
Arkadaşalr hani telefonların hafıza kartını bir parçayla bilgisayara bağlıyoruzya ben öncelerden öyle yapıyordum takınca hafıza kartının içindekilerini gösteren bir pencere açılıyordu ve bilgisayarın önünde yeşil bir ışık yanıyordu.Fakat nedendir bilmiyorum hafıza kartını takıyorum pc'ye ama hiç birşey olmuyor.pc'de yeşil ışıkta yanmıyor.Bilgisayarım'dan falan girmeye çalıştım olmadı.ne yapmama lazım Question
Bazen olur böyle şeyler yapacağın bilgsiayar resetlemek ogün içinde olmazsa bidahaki güne kesin düzelir önemli bir sorun değil merak etme Wink
Mesaj16.02.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Telefon Hafıza Kartını Açmıyor

mehmet-altiner yazmış:
skynetagalar yazmış:
Bazen olur böyle şeyler yapacağın bilgsiayar resetlemek ogün içinde olmazsa bidahaki güne kesin düzelir önemli bir sorun değil merak etme Wink

yardımlarınız için saolun başka zaman bidaha denerim eğer yine olmazsa burda söylerim Wink
Mesaj17.02.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolllll xD
Mesaj17.02.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

medyahit yazmış:
saolllll xD

Gereksiz mesajlar yazmayın!

Önceki mesajları göster: