Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2009, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu: SİLDİĞİM SİTEMİ TEKRAR AKTİF EDEMİYORUM

SİLDİĞİM SİTEM TEKRAR AKTİF OLMUYOR SİTENİZDE YAZAN YAZILARI AYNEN YAPTIM SİTENİN AÇILMASI İÇİN AMA OLMADI BİRDE BEDAVA SİTEMİN AYLARDIR BU SORULARI GEÇİŞTİRDİĞİNİ GÖRDÜM YANİ DİYORSUNUZ SORULARINIZA CEVAP VEREMİYORUZ YADA BU KONU ZATEN AÇIKLANDI DİYORSUNUZ BEDAVA SİTEM BATTIMI NOLDU SÖLEYİN GEÇİŞTİRİP DURMAYIN SİLİNEN SİTEM www.gercekulkuculer.tr.gg
Mesaj17.02.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu nedenle alamıyorsun galiba

- Kullanıcı adı "gercekulkuculer" başkası tarafından kullanılmakta!
Mesaj17.02.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

O BAŞKASI BENİM ÇÜNKÜ KENDİ SİTEM, YANİ BİKEREDE DOĞRU ANLAYIP DÜZGÜN TEŞHİŞ KOYSANIZ ŞAŞARIM SÖLEDİKLERİM AÇIK Bİ DAHA ANLATMAMA GEREK VARMI SİTE BENİM SİLDİM TEKRAR AKTİF EDEMİYORUM
Mesaj17.02.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi silmiş iseniz geri sitenizi aktif edemezsiniz Adı üstünde sitenizi silmişsinir. silinen bir site geri kullanılamaz ki. Sad
sitemizde tüm maçlar ücretsiz bir şekilde yayınlanıyor. türkiye ligi almanya ligi fransa ligi ispanya ligi hollanda ligi italya ligi ve daha bir cok liglerin maçları sitemizde canlı olarak yayınlanmaktadır. http://canli-mac-izle.tr.gg/ lig tv yi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. takımlarınızın maçlarını izleyebilirsiniz.

Mesaj17.02.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

site silinmiş,görüntülenmiyor,bence yeniden istediğin formatta site aç ve yavaş fakat daha planlı olarak eskisi gibi hatta eskisinden daha hoş bir site meydana getir,aynı adres alınmıyor mu dert değil gerçek ülkücü yerine öz ülkücü olur hakiki ülkücü olur yani bir şekilde adres adı mesaj verir ..iyi çalışmalar
Mesaj17.02.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Silmeseydin diyicem ama kızıcaksın Very Happy