Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2009, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!son harften isim üretme oyunu!!! = Devamı=

Evet arkadaşlar http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=74923&highlight= linkinde ki oyunu buradan devam ettirelim çünkü mesaj sayısı 200 üğ geçen konular kilitleniyor.Başlayalım Wink

İbrahim
Mesaj20.02.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba lütfen eğitici başlıklar açalım.Orada ysnsen ve ben uyardım ama mesaj çoktu kitlemedi

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj20.02.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
Merhaba lütfen eğitici başlıklar açalım.Orada ysnsen ve ben uyardım ama mesaj çoktu kitlemedi

Eğitici konu olması şart değil...Burası gençlere özel...Arasıra eğlenecezde...Pekı sızın actıgınız baslık neyse....1 2 3 bom...Burada saymayımı öğrenecektik... Confused Lütfen kendi açtığınız konularlada kıyaslama yapınız...Gençlere özel bölgeye bir göz atın...Hiç eğitici bir konu varmı...Rolling Eyes
Mesaj20.02.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
Merhaba arkadaşlar.

Bu bölümde lütfen kendimizi geliştirici başlıklar açalım.
Son harf sendromu , üstteki üyenin , alttaki üyenin bilmem neyini bulma gibi bize hiç bir yararı olmayan başlıklar açmamaya özen gösterelim.

Adı üstünde gençlere özel bölüm. " çocuklara , oyun oynamak isteyenlere " değil.
Zaten öyle olsa forum oyunları adını alırdı.
Siz başlığı Atatürkün gençleri olarak algılayın.

Daha verimli ve güzelbaşlıklarda görüşmek ümidi ile

iyi eğlenceler

Mesaj20.02.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
limon-eglence yazmış:

Eğitici konu olması şart değil...Burası gençlere özel...Arasıra eğlenecezde...Pekı sızın actıgınız baslık neyse....1 2 3 bom...Burada saymayımı öğrenecektik... Confused Lütfen kendi açtığınız konularlada kıyaslama yapınız...Gençlere özel bölgeye bir göz atın...Hiç eğitici bir konu varmı...Rolling Eyes

aaa o arkadaş çok iyi biliyor ya @mini-cafe o olmasa halimiz perişan Razz

ya lütfen adam olmadan adamlık öğretmeye çalışmayalım Wink
Mesaj20.02.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
ysnsen yazmış:
Merhaba arkadaşlar.

Bu bölümde lütfen kendimizi geliştirici başlıklar açalım.
Son harf sendromu , üstteki üyenin , alttaki üyenin bilmem neyini bulma gibi bize hiç bir yararı olmayan başlıklar açmamaya özen gösterelim.

Adı üstünde gençlere özel bölüm. " çocuklara , oyun oynamak isteyenlere " değil.
Zaten öyle olsa forum oyunları adını alırdı.
Siz başlığı Atatürkün gençleri olarak algılayın.

Daha verimli ve güzelbaşlıklarda görüşmek ümidi ile

iyi eğlenceler

bizim burada şöyle derler dinimi küfreden müslaman olsa Razz seninki aynı o hesap eğitici başlıklar açılsın dyorsun senin başlıklar daha da eğitimSİZ.

al incele bom muş Razz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=89305

Allah'ım ya kinlerle uğraşıyoruz
Mesaj20.02.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

O oyun önceden Selin ve Cunobag tarafından oynanmıştır.Bunu ysnsen fazla cevap geldi diye kilitlememiştir

Mesaj20.02.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
O oyun önceden Selin ve Cunobag tarafından oynanmıştır.Bunu ysnsen fazla cevap geldi diye kilitlememiştir

Mr. Green ha selinle cunobah hoca cvp yazı diye o mesaj eğitici mesaj oldu demi Razz kendini daha da bu basit hareketlerle küçük düşürne iyi günler Razz
Mesaj20.02.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hem böyle bir konu vardır kitlensede aynısı açılmaz

Mesaj20.02.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence konu kilitlenmeli zaten o oyun için 200den fazla msj yazıldı.
Artık oyunun tadıda kalmadı...

ArrowOyun-63
ArrowMaxi-Cafe

Mesaj21.02.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkez mod.luk taslıyor konuları mahvediyor aferim size