Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Gs 2-5 Kocaelispor

Ali Sami Yen'de olan karşılaşma 2-5 Kocaelispor'un üstünlüğü ile bitti.İşte maçtan dakikalar:

MAÇTAN DAKİKALAR

Karşılaşma Kocaelispor'un 5-2'lik üstünlüğü ile sona erdi.
95. dakika: Ve Goooolllll... Taner... Yine Taner...
92. dakika: Kılıçarslan yavaş hareketlerinden dolayı sarı kart gördü...
Maçın sonuna en az 5 dakika oynanmayan zaman ekleniyor...
Sarı-kırmızılı tarftarların Sabri'ye ve Skibbe'ye tepkileri gittikçe artıyor...
Kaçan penaltı sonrası Taner topla buluştu ve De Sanctis'in yanından topu ağlara gönderdi...
88. dakika: Ve Gooolll... Goolll... Taner Gülleri...
N'Sumbu itirazlarından olayı sarı kart gördü...
85. dakika: Ve Penaltı... Lincoln'ün içeri yaptığı ortaya Emrah eliyle müdahale etti ve penaltı... Baros geliyor vurdu ve Baros penaltıyı kaçırıyor...
Servet ayağına aldığı müdahale sonrasında sakatlandı... Galatasaray 3 oyuncu değişikliği hakkkınıda kullandığı için oyuncu değiştiremiyor ve Galatasaray şu dakikalarda 10 kişi...
83. dakika: Kocaelispor'da Agbetu'nun yerine Serdar oyuna dahil oluyor...
81. dakika: Nonda'nın ara pasında Baros çok güzel bir hareketle topu önüne aldı... Baros kaleyi gördü, vurdu... Top direğin dibinden auta çıktı...
Galatasaray 2. golden sonra ataklarını sıklaştırmaya başladı...
77. dakika: Sabri sağ kanattan içeri ortaladı... İçerde Servet kafayı vurdu.. Top farklı şekilde auta çıktı...
75. dakika: Kewell sol kanattan ortaladı... Baros yükseldi ama vuramadı...
Lincoln ceza alanı içinde topla buluştu... Kaleye çok sert vurdu ve top ağlarla buluştu...
72. dakika: Ve Gooollll... Gooollll.... Cassio Lincolnnnn...
67. dakika: Nonda çok uzaklardan vurdu... Kılıçarslan'ın müdahalesi ile top dışarı çıktı...
64. dakika: Emre Güngör'ün yerine Baros oyunda...
Ross sağ kanattan topu getirdi... İçerde boş olan Taner'e verdi ve Taner topu ağlarla buluşturdu...
63. dakika: Ve Goooooolllll... Taner Gülleriiiii...
Bu dakikalarda sarı-kırmızılı ekip rakip yarı alandaki etkisi arttırdı...
60. dakika: Barış orta sahadan ceza alanınına doldurdu... Nonda kafayı vurdu... Top üstten auta çıktı...
57. dakika: Lincoln ceza alanı içinde topla buluştu... Ayağı kaydı ama yinede vurdu... Top yandan auta çıktı...
56. dakika: Sabri sağ kanattan ortaladı... Penaltı noktası üzerinde Kewell kafayı vurdu... Top yandan auta çıkıyor...
54. dakika: Arda sol kanattan içeri girdi... Vurdu ama Kılıçarslan çeldi... Nonda rövaşata denerken Sadigov'un suratına vurdu ve Sadigov yerde kaldı... Sağlık görevlileri Sadigov için sahaya geliyorlar...
51. dakika: Lincoln sağ kanattan ortaladı... Emre kafayı vurdu... Kılıçarslan elinden kaçırdı... Kewel istediği gibi vuramadı... Kılıçarslan ve Kewell aynı anda hareketlendiler... Top ağlarla buluştu ama Kewell'ın Kılıçarslan'a yaptığı müdahale faul...
48. dakika: Serdar Kulbilge ilk yarıda göğüsüne aldığı darbe nedeniyle kendini yere bıraktı... Oyuna devam edemeyeceğini kenara söyledi ve Serdar oyundan alınıyor... Yerine Kılıçarslan oyuna dahil oluyor...
47. dakika: Sabri sağ kanattaki Kewell'i düşündü ama top çok hızlı...
Sami Yen'de kar yağışı her geçen dakika şiddetini arttırıyor...
Ve ikinci 45 dakikalık bölüm başlıyor...
Galatasaray'da Mehmet Güven'in yerine Barış, Ümit Karan'ın yerinede Arda Turan ikinci yarıda görev yapacak...
Ve Deniz Çoban ilk yarının son düdüğünü çaldı... Galatasaray 1-2 Kocaelispor...
İlk yarının sonuna en az 2 dakika ekleniyor...
44. dakika: Kewell sol kanattan içeri ortaladı... Serdar çıktı ve topa sahip oldu...
43. dakika: Sabri sağ kanttan içeri ortaladı ama top auta çıkıyor...
39. dakika: Serdar Kulbilge göğüsüne aldığı müdahale sonrasında kısa süreli bir sakatlık yaşıyor...
35. dakika: Sabri sağ kanattan içeri ortaladı... Ön direkte Nonda kafayı vurdu... Top az farkla dışarı çıktı...
Agbetu ceza alanının dışında topla buluştu... Sol kanatta boştaki Murat'a ara pasını verdi... Kaleciyle karşı karşıya kalan Murat topu ağlara gönderdi... Şimdi skor 1-2
34. dakika: Ve Goooooolllllllllll... Murat Hacıoğluuuu...
33. dakika: Kewell sağ kanattan içeri girdi... Ortayı yaptı... Serdar'da kaldı...
31. dakika: Lincoln ceza alanının hemen önünde topla buluştu... Sol ayağıyla sert vurdu... Serdar topu çıkarıyor...
Bu dakikalarda baskılı oynayan taraf Kocaelispor...
Bu golle beraber Taner, Turkcell Süper Lig'deki 10. golünü kaydetmiş oldu...
Ceza alanına gelen ortayı De Sanctis yumrukladı... Dönen topa Taner çok sert vurdu ve top ağlarla buluştu...
23. dakika: Ve Goooooolllllll..... Taner Gülleriiiiiiii.....
22. dakika: Adem küçük bir sakatlık yaşıyor... Sağlık görevlileri Adem için sahada...
19. dakika: Kocaelispor çok hızlı çıktı... Agbetu bir anda De Sanctis ile karşı karşı kaldı ama De Sanctis tehlikeyi sezdi ve kalesinden çıkıp topu uzaklaştırdı...
Mehmet Topal ceza alanının dışında topla buluştu... Kimsenin beklemediği bir anda sol ayağıyla çok sert vurdu ve golü buldu... Galatasaray bu golle 1-0 öne geçiyor...
15. dakika: Ve Gooooooooooolllllll... Mehmet Topalllllll...
12. dakika: Mehmet Topal'ın müdahalesinden sonra Murat ,Hacıoğlu yerde kaldı... Kocaelispor serbest vuruş kullanıyor... Ergün geldi... Sert vurdu... Top barajdan geri geliyor...
Karşılaşmada ilk 10 dakikalık dilim geride kalırken 0-0'lık eşitlik devam ediyor...
7. dakika: Lincol sol köşeden korneri kullandı... Galatasaraylı oyunculardan önce Serdar çıktı ve topa sahip oldu...
5. dakika: Taner ceza alanının dışında topla buluştu... De Sanctis'in altıpas dışında olduğunu gördü... Aşırtma bir vuruş denedi ama De Sanctis gole izin vermedi...
3. dakika: Lincoln sağ kanatta topla buluştu... İçeri ortaladı... Serdar çıktı ve rahat bir şekilde topa sahip oldu...
2. dakika: Galatasaray maça hızlı başladı... Ümit sağ kanattan sıfıra kadar indi... İçeri çevirdi... Nonda'dan önce defan araya girdi...
1. dakika: Lincoln orta alandan serbest vuruşu kullandı... İçeri gelen ortaya penaltı noktasında Kewell kafayı vurdu... Top Serdar'ın ellerinde kaldı...
Ve karşılaşma başladı... İki takımada başarılar...
İki takım oyuncuları birlikte tribünleri selamladılar...
Galatasaray ve Kocaelispor arasında oynanan paf maçı 0-0'lık eşitlikle sona erdi...
Michael Skibbe sarı-kırmızılı ekibin hafta arasında UEFA Kupası 3. tur rövanş maçında Bordeaux ile oynayacağı maç öncesinde oynanacak Kocaelispor maçında as oyuncularından Arda, Baros, Barış ve Hakan Balta'yı yedek kulübesinde tutacak...
Galatasaray'da kaptan Ayhan Akman rahatsızlığı nedeniyle 18 kişilik maç kadrosuna alınmadı...
Turkcell Süper Lig'de 21. haftanın kapanış maçında Galatasaray sahasında Kocaelispor'u konuk ediyor...

BEN BİR GALATASARAYLIYIM.MAÇI İZLERKEN KÜPLERE BİNDİM AMA ARTIK TAKMIYORUM ZATEN SON ZAMANLARDA GALATASARAY A BİŞEY OLDU,CİMBOM OYUNCULARINI SIKI Bİ DAYAKTAN GEÇİRMEK LAZIM Very Happy SİZİN MAÇ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER?LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN Wink
Mesaj22.02.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 gölü de Taner attı maşallah Very Happy
Mesaj22.02.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

G E Ç M İ Ş O L S U N Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj22.02.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

5-2 Süper Yoksa 2-5mi Mr. Green

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj22.02.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
5-2 Süper Yoksa 2-5mi Mr. Green

Crying or Very sad malasef 2-5!!!ahh ahh 5-2 olması için nelerimi wermezdim Crying or Very sad
Mesaj22.02.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Taner Olmasa ooo Baroşun en yakın takipcisi gol krallığında

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj22.02.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet...Tanerne kadar çok gol attı ama ağzım açık kaldı
Mesaj22.02.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Koceeliyi Tebrik Ediyorum Very Happy

Her Gün En Yeni Ve En Güzel Oyunları SMH Oyun´da Oyna Wink
Mesaj22.02.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Gs ye Hiç Bukadar Gülmemiştim... Laughing
Mesaj22.02.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

feldkamp geldi gs düsüse düstü
skibbe+
feldkamp+
sabri+
santics+
nonda+
mehmet güven

bu takimdan kesinlikle gitmeli yeter
dosta düsmana rezil etiniz
galatasarayliyim
ultraslanim ama bukadarina yüregim dayanmaz Embarassed

beyler burasi galatasaray camiasi yol veren cadesi degil
küme oyniyan takima ligin son sirasinda bulunan bir takima karsi 5 gol yiyorsun simdi bir basamak üste cikti kocaeli Confused
¨skibbe bey rakip takimi böyle kücük görürsen ucak carpmisa dönersin arda saglam ama yedek baslasin baros yedek baslasin neyse detajlara girmege gerekmez

bu santics mi antickmi neyse yolayin italya´ya belkin 2 ligde bir takim bulur gelenden gidenden 3-4-5 yiyor hayla takimda ben yanarim yanarim fevzi elmas gibi kaleciyi gönderdigimize yanarim

iyiki bu kalecinin bonservisini almamis galatasaray

inanin bana persembe gunu ya ali samiyen karisacak yada coskuya bogulacak ilk defa skibbe istifa diye seslerde geldi stadimizdan
ben burda taraftara da birsey demek istiyorum ilk önce samiyeni dolduralim sonra takimimizdan basari bekliyelim kac senedir boyle gs sampiyon olur taraftar yok transfer yok diye taraftar gelmez bolca transfer yapilir taraftar yine yok sonra cikip ben galatasarayliyim diyoruz

felakat felaket felaket Twisted Evil
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.02.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Taner coşmuş Confused
Mesaj22.02.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler Kocaelispor'a
Mesaj22.02.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

leonn2435 yazmış:
Taner coşmuş Confused

cosan taner degil costuran galatasaray

neden kocaeliyi kucumsediler biz paf takimla yeneriz havasi yaratildi sonuc ortada

rezalet

kocaelinin bu gol firsatlarini bir macta daha yakaladigini göremezsiniz
resmen yol veren catesi olmus defans

song´u bosu bosuna gönderdik vallah
trabzona bak simdi song defansin bel kemigi halinde
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.02.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Canlı Anlatım yasak diye biliyordum ama ?
Mesaj22.02.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
Canlı Anlatım yasak diye biliyordum ama ?

canli anlatim degil mac sonu yayinlanmis basligin saat kacta acildigina bak Smile
..............................................................................................................................................

andan polat sinir küpü

Başkanımız Adnan Polat'ın hafta içinde gazetecilerle yaptığı sohbette ''Federasyondan bir yetkili gelirse kapalı tribünde oturacağım'' açıklaması Ali Sami Yen'de krize yol açmadı. Federasyondan herhangi bir yetkili maça gelmezken, başkan Polat da Protokol Tribünü'nün ön koltuğunda maçı izledi. Ön koltukların çoğunun boş olması dikkati çekti.

-CANKURTARAN İÇİN SAYGI DURUŞU-

Galatasarayımızın Kocaeli iy oynadığı maçta, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Emin Cankurtaran ve bir Galatasaray Divan Kurulu Üyesi'nin vefatı nedeniyle maç öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.Kaynak: Anadolu Ajansı
Önceki mesajları göster: