Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu: video ve müzik kutusu

beyler ve hanımlar bedava sitemdeki ekstralar gibi yani forum galeri haberler vs. gibi birde müzik kutusu oluştur video kutusu oluştur olsa güzel olmazmıydı yada video veya müzik ekleye bilsek resim ekler gibi yorumlarınızı bekliyorum
Mesaj22.02.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın bir video ve mp3 atma kutusu yapsalar iyi olur
Mesaj22.02.2009, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten videonun EMBED olarak tabir edilen kodunu sitenize HTML Kod eklermiş gibi ekleme imkanına sahipsiniz..

İsterseniz tablolarla kutu içerisinede alabilirsiniz...
Mesaj22.02.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer böyle birşey olursa bedava-sitem telif hakları yüzünden birçok kez uyarı alır... Bu da para kaybı demektir.. Hiç sanmıyorum..
Mesaj22.02.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

canelmadag yazmış:
Eğer böyle birşey olursa bedava-sitem telif hakları yüzünden birçok kez uyarı alır... Bu da para kaybı demektir.. Hiç sanmıyorum..

Eklemeyi unuttum

Tabi filmin fragmanını yayınlamanız sorun olmaz ama filmin kendini yayınlarsanız siteniz silinir...

Ayrıca download linkiyle değil video paylaşım sitelerinin EMBED koduyla yayınlamak şart...

Ayrıca + 18 videolar yayınlarsanızda siteniz silinir...
Mesaj22.02.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

canelmadag yazmış:

tabi o da var bedava-sitemin açıklamasını biliyoruz bazı siteler bunlar yüzünden silinecektir diye ama hoş olmazmıydı ben abime yeni albümüne hediye olarak böyle bir site yaptım onun müziklerini mp3 lerini myspace ten çalıntı değilde kendim düzenlemiş olsaydı vaya bir müzik kutusunu hiphoplife.net ten değilde çalmak yerine kendim yapmış olsaydım alın teriyle bu daha hoş olmazmıydı sizde böyle şeyler yapıyosunuzdur sitenizi çalıntı gibi hissettiğiniz olmuyomu
Mesaj22.02.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ayrıca download linkiyle değil video paylaşım sitelerinin EMBED koduyla yayınlamak şart...

unutmaki o sitelerde yasal değil google bunlardan alınmış videosu olan siteleri siliyo
ama kendisi video.google.com adresinde yayınlıyo nedense??
sizce bu şaçmalık değilmi internette flim paylaşmak yasak ama video google da bir filim 1 saat 20 dakikalık tek video da gösteriliyo ayriyetten paylaşılması için embed kodunuda yayınlıyo bune nediyceksiniz peki[/quote]
Mesaj23.02.2009, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

serthatfan yazmış:
Alıntı:

unutmaki o sitelerde yasal değil google bunlardan alınmış videosu olan siteleri siliyo
ama kendisi video.google.com adresinde yayınlıyo nedense??
sizce bu şaçmalık değilmi internette flim paylaşmak yasak ama video google da bir filim 1 saat 20 dakikalık tek video da gösteriliyo ayriyetten paylaşılması için embed kodunuda yayınlıyo bune nediyceksiniz peki
[/quote]

Tabi filmin fragmanını yayınlamanız sorun olmaz ama filmin kendini yayınlarsanız siteniz silinir...