Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi alıcı arıyorum:)

Arkadaşlar Sitem ile ilgilenemedigim için Satmak Zorundayım günlük 100 kişi girmekte ve tutunmuş bir sitedir. zamanla ziyaretci sayısı gitdikce artıcaktır. aylık reklam gelirlerinden ve adtech ve reklam store gibi reklamlardan 30 tl kazanmaktadır. sitemin 75 üyesi bulunmaktadır. ayrıca facebook gibi yerlerde yüksek grub sayısına sahipdir. googda cıkmaktadır. ilgilenemedigimden dolayı satıyorum yoksa satmak aklımdan bile geçmez.
ilgilenen arkadaşlar mesaj yolu ile irtibata gecebilir. ilginize tesekkür ederim

sizce ne kadar eder yorumlar için tesekkürler

sakın bedava site zaten satılmaz demeyin emek var burda ona göre degerdirirseniz sevinirim:)

Mesaj22.02.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenzi gayet güzel olmuş neden satmak istiyorsunuz ne kadara satıcaksınız emeginizi para ile ölcebilecek misiniz
Mesaj22.02.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki emek para ile ölcülemez ama ilgilenemedigimden sitemin degerini bilcek astroloji ile ilgilenen birine satmak istiyorum 60 tlyi gecen gün verdiler anlaşamadık o yüzden satamadım 80 tl istiyorum

Mesaj22.02.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: paraya ihtiyacı olan

s.a Kesinlikle reklam amaçlı değildir.
İhtiyACı OlanLAr İçin..PArayı Kesinlikle Yatırıyorlar.
Arkadaşlar günde 5 dk'ınızı ayırarak ayda 850 ytl kazanma gibi bir şansınız var nasılmı ? altta verilen linkten üye olarak reklam izliyorsun günde 6 ytl kazaıyorsun tabi bu günden güne değişiyor getirdiğin her üye'nin kazandıgı puanlar sanada geliyo. yani 10 üye toplarsan günde 8 ytl kazanırın buda aylık 250 ytl KAzandıgınız parayıda verdiğiniz HEsap numarsına yatIrıYorlar hemde istdiğiniz anda paranızı alabilirsiniz

http://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=84653049
Mesaj23.02.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: paraya ihtiyacı olan

derin00devlet yazmış:
Arkadaşlar günde 5 dk'ınızı ayırarak ayda 850 ytl kazanma gibi bir şansınız var nasılmı ? altta verilen linkten üye olarak reklam izliyorsun günde 6 ytl kazaıyorsun tabi bu günden güne değişiyor getirdiğin her üye'nin kazandıgı puanlar sanada geliyo. yani 10 üye toplarsan günde 8 ytl kazanırın buda aylık 250 ytl KAzandıgınız parayıda verdiğiniz HEsap numarsına yatIrıYorlar hemde istdiğiniz anda paranızı alabilirsiniz

http://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=84653049

sonra polis ipiniz bulsun tutsun ipinden bi güsel artık polise seyrettigin reklamları anlatırsın Smile)

Mesaj23.02.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu: paraya ihtiyacı olan

bu konuda rahat olabilirsin polisle bi alakası yok
Mesaj23.02.2009, 11:02 (UTC)    

derin00devlet yazmış:

Kendi referans linklerinizi vermeyin
Mesaj23.02.2009, 11:29 (UTC)    

[quote="derin00devlet"]bu konuda rahat olabilirsin polisle bi alakası yok[/quot]

nse teşk genede Smile

ben şu siteyi bi satabilsem yeter bana Smile

60 verdilerde 80 istiom:)

Mesaj23.02.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

HayırLı iŞLer Ama Bence 80 Veren OLmaz Haberin OLsun Çünkü Bütün BiLgiLerin GoogLe Veya Başka SiteLerde Zaten Var Emeğine iStiyorsan Zaten TR.GG Gibi Bir Ücretsiz Site SağLayıcıdan Actığın Bir Site BiLmiyorum Gerçekten Bence Sen 60 TL Veren Varsa Hiç Kaçırma Very Happy

ALLAH(cc) Çarşına Göre Pazar Versin...

Mesaj23.02.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyoyasak yazmış:
HayırLı iŞLer Ama Bence 80 Veren OLmaz Haberin OLsun Çünkü Bütün BiLgiLerin GoogLe Veya Başka SiteLerde Zaten Var Emeğine iStiyorsan Zaten TR.GG Gibi Bir Ücretsiz Site SağLayıcıdan Actığın Bir Site BiLmiyorum Gerçekten Bence Sen 60 TL Veren Varsa Hiç Kaçırma Very Happy

ALLAH(cc) Çarşına Göre Pazar Versin...

görüşürün için tşk ama ayda 30-40 TL kazanıyor. en az 75 -80 den aşagıya vermeyi düşünmüyorum Smile

Mesaj23.02.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

WaLLa Kardeş Ben Sitemden Para Kazanmıyorum Eğer Sitemide Gezdiğsen Para KazanabiLeceğim RekLamLar Yok Vatan'a Hizmet MisaLi Bizimki Very Happy
inşallah Satarsın

Mesaj23.02.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyoyasak yazmış:
WaLLa Kardeş Ben Sitemden Para Kazanmıyorum Eğer Sitemide Gezdiğsen Para KazanabiLeceğim RekLamLar Yok Vatan'a Hizmet MisaLi Bizimki Very Happy
inşallah Satarsın

insallah sende kazanırsın mesela benim sitem astroloji sitesi oldugundan bir astrologtan yardım alıyorum onun reklamını yaptıgım için aylık 40 tl alıyorum ayrıca tıklamalardanda gelir oluyor insallah sende kazanırsınSmile

radyona reklam verenler yokmu benim sitemin reklamını yap mesela Smile

Mesaj23.02.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu: sdfdsf

siteyi bana ver geliri senin olsun
(bedvaya)
Mesaj23.02.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sdfdsf

dersadasi yazmış:
siteyi bana ver geliri senin olsun
(bedvaya)

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green gülüyorum sadece Smile cevabımı sen anladınVery Happy

Mesaj24.02.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: