Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: ibo mu yoksa yildiz tilbe mi hakLı ?

İbo ile Yıldız Tilbe Birbirine girdi

ATV'de yayınlanan ve ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'da Yıldız Tilbe programın konuğuydu. Tatlıses'in Tilbe hakkında söyledikleri herkesi şoke etti. Ardından Yıldız Tilbe programı terketti.
Yıldız Tilbe, şarkılarını söylerken Tatlıses'in kendisini 3 defa kestiğini söyledi ve yüzünü ekşitti. Tatlıses ise Tilbe'nin reklam arasında saz ekibinin bilmediği şarkıları söylemek istediğinden, isteklerinin bir türlü bitmek bilmediğinden şikayet etti.

"SENİ DÖVEN P..NKLERDEN KURTARDIM"

Bunun üstüne Tatlıses sinirlerine hâkim olamadı ve süren tartışmada Tilbe'ye; “seni döven p...venklerin elinden seni ben çekip aldım” dedi. Bu ithama kızan Tilbe ise; “beni kimse p...venklerin elinden almadı” diye karşılık verdi ve Tatlıses'in “sana çok yardım ettim” sözlerini de yalanladı. Ardından Tilbe, dayak yediğini ve Tatlıses'in kendisini gelip aldığını itiraf etti ve; “bunu neden şimdi söylüyorsunuz. Ayıp değil mi yaptığınız” diye çıkıştı.

YILDIZ TİLBE YAYINI TERKETTİ

Küfrün yayına yansımasının ardından yönetmen yayına Ceza'yla çekilen bir önceki programın görüntülerini koydu. Herkes bu arada Tatlıses'le Yıldız Tilbe'nin arasının düzelmesini beklerken ortam daha da gerildi ve Tilbe yayını terk etti. Bunun üzerine Tatlıses saz ekibine; “canınız pahasına da olsa bundan sonra Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacaksınız”dedi.

"ONUNLA İŞİM OLMAZ"

Yıldız Tilbe'nin gitmesinin ardından Tilbe'yi çok sevdiğini söyleyen Tatlıses, buna rağmen Tilbe'yle bir daha da hiçbir işi olmayacağını ifade etti.

Yayına yansıyan bu diyaloglar ve Tilbe'nin yayını terk etmesi ekran başındakileri şoke etti. İbrahim Tatlıses reklam arasından sonra izleyicilerden ve ATV'den özür diledi. Tatlıses'in programı ihtar ya da yayın cezası alabilir

www.BizuslaNmaYiz.tR.gG
www.MisTanbuL.tR.gG

SizCé Kim HakLı YorumLarınızı BekLiyoRuz =)
Mesaj24.02.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.02.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizene Demiceksin " Banane " DicekSin ..
Mesaj24.02.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.02.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizuslanmayiz yazmış:
Bizene Demiceksin " Banane " DicekSin ..

SANANE herkes istediği gibi cevap verir Razz
Mesaj24.02.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allahım Arkadaşım Adam Çogul Konuştu Bizene Dedi Belki Başka Fikri Olan Vardır Diye Bende Bizene Degil " Banane " Diceksin Dedim .. Wink
Mesaj24.02.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikisinide severim belkide ikiside biraz reklam olsun diye öyle yapmis olabilir.

Mesaj24.02.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Usanmıyacam sizin gibilerle mücadele etmekten Twisted Evil
Hadi çok büyük bir araştırma yaptık CERN deneyi gibi ve birini haklı bulduk ne geçecek elimize Question Question Question Question Question
Mesaj24.02.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Adam Harbiden Üretim Hatası Tartışıyoruz İşte EgleniyoRuz Begenmiyosan Gidersin ok Wink
Mesaj24.02.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizuslanmayiz yazmış:
Bu Adam Harbiden Üretim Hatası Tartışıyoruz İşte EgleniyoRuz Begenmiyosan Gidersin ok Wink

Sende Atatürk'ün gençliğisin. Senin için kurtardı dimi yurdu burada gırgır yap diye hemde ne gırgır Evil or Very Mad
Mesaj24.02.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ortak senin yaş 30+ gaLißa .. =)
Mesaj24.02.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı şeyleri anlamak için 30 yaşını geçmeye gerek yok...
Mesaj24.02.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

dedem gibi konuşuon maşallah =)
Mesaj24.02.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavikalem yazmış:
Bazı şeyleri anlamak için 30 yaşını geçmeye gerek yok...

Wink

Her iş bitti artık sorun ibomu haklı yıldız mı Exclamation