Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.02.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İçerik Veya Tasarım Çalmak emek Hırsızlığı

Selam Bedava-Sitem Kullanıcıları Bildiğimiz gibi kayıtlı olan bir sürü site var ve herkes kurnazlık yapıp içerik ve tasarım çalmaya (kolaya kaçmaya) çalışıyor.Her ne kadar bunun için engellemeler koysakta Bir bakmışızki 2 gün sonra sitemizin aynısından yapılmış.Veya bir bakmışızki sitemizdeki içeriğin aynısı kopyalanmış.

Bu çok üzücü ve sinir bozucu birşey..Bence Buna bir çözüm bulunmalı..Bunu yapanların sitesi kapansın demiyorum fakat çözüm üretilmeli diye düşünüyorum.Bu olay yüzünden Artık bi webmaster sitesi görüyoruz başka siteye giriyoruz ondada aynı kaynaklar kodlar var başkasına giriyoruz ondada aynı herkes aynı şeyi koyuyor bilgi uretilmiyor olduğumuz yerde kalıyoruz.

Bu konu ciddi bir konu bence..Sizde fikirlerinizi belirtiniz.

Mesaj25.02.2009, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sözlerinizde haklısınız ama internet ortamında bu işler böyle nasıl engel olabilirsinizki.herkes birilerinden bişeyler kopyalıyor ve emeğe saygı diye bişey yok.En azından kopyalanan bilgiler kaynak gösterilse daha iyi olur düşüncesindeyim.....
Mesaj26.02.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hak veriyorum

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj26.02.2009, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş içerigimi çalmışın die bana msj atıyo OYSAKİ free template sayfasından indirilmiş bir tasarım. Designed by Fake | Sekmen-ailesi ne yaptırdım tasarımı Hadi ona yaptırmadım desem bile sanki tasarımı kendi yapmışda çaldın diyo bana Very Happy kınıyorum seni
Mesaj26.02.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konumuz o değil ama oraya çekmek istiyorsan onuda soyliyim sen istediğin kadar başkalarının tasarımını al koy genede bir işe yaramaz.Sitelerdende goruyoruz..Sen ordan burdan aldığın bilgilerle siteme nasıl ziyaret çi çekerimin derdindesin biz sitemize giren ziyaretçilere nasıl iyi vakit geçirte biliriz nasıl sağlıklı bilgiler verebilir deyiz.. Wink

Mesaj26.02.2009, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben senin gibi site kuranlara ve kuracak olanlara yardım peşindeyim ama sen neyin peşindesin anlamadım Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow benim tasarıııımıııımmmm Shocked Shocked Shocked Shocked
Mesaj27.02.2009, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet saol...
Mesaj27.02.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Senin gibi ordan burdan aldığım tasarımları kendim yaptım diye atıp tutmuyorum.
Ben senin gibi ordan burdan kaynak gostermeden aldığım bilgileri siteme koyup emeğe saygı demiyorum
Ben senin gibi ne yapsam hit alsamın derdinde değilim olmadımda

Ben sitemin bulunduğu kategori içerisinde birisi siteme girdimi aradığını bulsun boş çıkmasın ın derdindeyim.

Mesaj27.02.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

birader bak buraya bidaha cvp yazmıycam
SEN BANA MSJ ATIYORSUN TASARIMIMI CALDIN DİYE TASARIM SENİN DEGİLKİ ÇALAYIM MİLLETİ KANDIRIP DURMA bak işine hadi by
Mesaj27.02.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben genel olarak msj attım cunku sen herkesden birşey çalarak oluşturduğun siteleri bilgileri kendim yaptıma vuruyorsun.konu amacından saptı zaten amacında kalsın..

Mesaj27.02.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzatmayaalım

Önceki mesajları göster: