Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: FLAŞ! Skibbe Gönderildi

Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe'nin görevine son verildi. Mihail Skibbe basın toplantısı düzenliyor...

Turkcell Süper Lig'de Kocaelispor'a sahasında 5-2 yenilen Galatasaray'da fatura teknik direktör Michael Skibbe'ye kesildi. Sarı-kırmızılı yönetim Alman teknik adamın görevine son verdi.

Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe'nin bugün itibarıyla görevine son verilmiştir. Görevde bulunduğu süre içerisinde karşılıklı anlayış ve dostluk çerçevesinde sürdürdüğümüz ilişkimiz doğrultusunda Sayın Michael Skibbe'ye bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında da başarılar dileriz" denildi.

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına kötü başlayan Galatasaray, oynadığı 5 maçta 3 mağlubiyet , 1 galibiyet ve 1 beraberlik almıştı. Sarı-kırmızılı takım Fortis Türkiye Kupası'nda da çeyrek finalde Sivasspor'a elenmişti.

Arrow Arrow
Mesaj23.02.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşallah skibbeden sonra da avrupada başarılı oluruz..
Mesaj23.02.2009, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşallah Arkadas Bende Onu İstiyorm Fenerde Yollasın Aragones'i Sonra hep beraber basarılı Olalım Türkiyemizi Temsil EDELİM Arrow
Mesaj23.02.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam-site-ekle yazmış:
İşallah Arkadas Bende Onu İstiyorm Fenerde Yollasın Aragones'i Sonra hep beraber basarılı Olalım Türkiyemizi Temsil EDELİM Arrow

Avrupayı bir tek gs ve fb temsil edecek diye birşey yoktur ASLA OLAMAZ.
Mesaj23.02.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
reklam-site-ekle yazmış:

Avrupayı bir tek gs ve fb temsil edecek diye birşey yoktur ASLA OLAMAZ.

doğru ancak arkadaş herhalde avrupada başarılı oldukları için söyledi..
Mesaj26.02.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Fenerde Rahatlar GSDE dedim Sadece Arkadaslar Mr. Green
Mesaj26.02.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Bende Galatasaraylıyım ve skibbe'nin gönderilmesi iyi oldu Wink
Mesaj26.02.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Skibbenin gidişi kötü oldu denemez.Seçtiği , kurduğu kadroyu hiç beğenmedim.İnşallah hayırlısı olur ve Bülent Korkmaz daha iyi bir teknik direktör olur
Mesaj26.02.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Skibbe Gitti...Bülent Korkmaz Geldi...Merak Etmeyin Bordo Maçından Sonra Bülent kormazda gider... Mr. Green
Mesaj26.02.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Skibbe Gitti...Bülent Korkmaz Geldi...Merak Etmeyin Bordo Maçından Sonra Bülent kormazda gider... Mr. Green

dostum kendinden çok eminsin Razz
Önceki mesajları göster: