Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Tarayıcı sorunu ?

Ben kendime bir site yaptım fakat siteye fire foxdan girince farklı int. explprerden girince farklı gösteriyo doru olan firefoxdaki ama int. exp. den giren siteyi kötü görücek ikisindede aynı gözükmesini istiyom ne yapabilirm lütfen yardım edin.

@tumhepsiburada düzenleme
Konu açarken başlıklarınız lütfen,acil vs vs kelimeler kullanmayınız..
Mesaj içeriklerinizde ise reklama giren hiçbir link vermeyiniz.. (Forum içindeki başlıkların linkleri hariç..)

En son gazilerbirligi tarafından 26.02.2009 17:58:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.02.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten her tarayıcıda farklı çıkar ie de tasarım yaparsan ie de sorunsuz çalışır frefoxta yaparsan ie de sorun olur
Mesaj26.02.2009, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkdaşım verdiğin cvpdan hiç bişey anlamadım.
Mesaj26.02.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanı tasarımını internet explorerda düzenlersen explorerdan sitene girersen düzgün çıkıcaktır ama firefoxta hatalı görülebilir firefoxta sitenı tasarlıyorsan
explorerda hatalı çıkıcaktır kısa ve öz

siteni ie yanı explorerda düzenle Wink
Mesaj26.02.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Heh şimdi daha net anlaşıldı teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak bazı sitelrin altında yazılar oluyo örn.

Copyright © 2008 ironarchives Corporation® All Rights Reserved. | Edit by IRONsKING™ |

ben o edit by yerine kendi adımı ekkicem ama onları sitenin en altına nası yazıyolar.Very Happy
Mesaj26.02.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.02.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu: sadasd

bazı siteler örn: benim ki
firefox chrome ve explerer da net görüntülenebilir buda yaptığın tasarıma bağlı