Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2007, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

akcakoca81 yazmış:
YONLENDIRMEYI BENDE YAPARIMDA BU SİTE ÜCRETSİZ OLDUGU İCİN BANLANIRIM O YUZDEN KORKUOM:)
Evet insana koyar gerçekten ama kuralları yerine getirirsen bir sorun olmaz. En iyisi PARAN varsa ve ciddi bir iş yapıyorsan gidip ücretli host almak oralarda da hazır şablon olan yerler var.
Mesaj18.08.2007, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burda garip bir tartisma vardi, sildim, kendiniz yönlendirme yaparsaniz ÜCRETSIZDIR... nerden cikti ücretliymis falan...
Mesaj20.08.2007, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Yönlendirmemi

Absi şimdi başlık değiştirmek: mesela www.emrealtas.tr.gg dir. Örn: www.emrealtas.com yazdıklarında bu sitemi çıkcak
Mesaj20.08.2007, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yönLendirirsen bu site çıkacak. www.metalmuhendislik.tr.gg benim adresim. yönlendirmeden sonra ise www.metalmuhendislik.com
Mesaj20.08.2007, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama yönledirmede arama motorları siteni index leyemiyor biliyorsun deyilmi
Mesaj24.08.2007, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet öylede bir kötü yanı var. Yani arama motorlarından seni bulacaklar yine tr.gg olarak sizi görecekler.
Mesaj24.08.2007, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, eger domain i bizden alirsaniz, herseyi ile domainin altinda olur butun site, tr.gg ile alakasi olmaz yani.
Mesaj24.08.2007, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne zaman alabiliyoz domaini ? ne kadar ?
Mesaj24.08.2007, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha malaesef hala ödemenin nasil yapilacagi konusunda tartismadayiz, yaz ayi oldugu icin tatilde olan is arkadaslari var, ben simdiye kadar olur saniyordum... pek yakinda diyorum, malesef zaman veremiyorum, haberler bölümünden takip edebilirsiniz.
Mesaj06.07.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Domain bir an önce cıksa çok güzel olur bizim icin.Ozaman hostu sizmi saglayacaksınız yine ücretsiz olarak(eger öyleolursa süper olur Very Happy) bu imkan olursa cok domain satarsınız.İyide para kazanırsınız. Mr. Green
Mesaj06.07.2008, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesaj 2007'den kalma
domaini istediğin host firmasından alabilirsin.
aldığın domaini sadece sitene yönlendirirsin.
çünkü tr gg sitelerinde dsn server'ı yok
Mesaj06.07.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sncompany yazmış:
akcakoca81 yazmış:
YONLENDIRMEYI BENDE YAPARIMDA BU SİTE ÜCRETSİZ OLDUGU İCİN BANLANIRIM O YUZDEN KORKUOM:)
Evet insana koyar gerçekten ama kuralları yerine getirirsen bir sorun olmaz. En iyisi PARAN varsa ve ciddi bir iş yapıyorsan gidip ücretli host almak oralarda da hazır şablon olan yerler var.

Değerli arkadaşım Forum imzan kurallara aykırı Question

Üyel ol v.s bu şekil imzalar yasak Wink