Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2009, 05:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Hll Olsun Gs

Bir Fbli Olarak Gs'ye Başarılar Diliyorum Ve Finale Çıkmasını İstiyorum Adımızı Bir Daha Tarihe Yaz Galatasaray Durmak Yok Yola Devam ! Wink [b]
Mesaj27.02.2009, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hll Olsun Gs

tamam haklısın ama gs liler fb-chelsea maçında gitmiş chelsa lilere destek vermişlerdi hini hatrlamıyon?
Mesaj27.02.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dünyada bir sürü cimbomlu var.Hepsinin chelsea yi desteklediğine emin misin?Hee eğer öyle olsa bile onlar hata yaptı diye siz de mi yapmalısınız?
Mesaj27.02.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bir Fenerbahceli olarak Bencede Gs Finala Çıksın...Hatta İnaşaallah şampiyon olur...Ama sonunda Fb'lilerle dalga geçileceğini biliyorum...Yok biz finale çıktık siz çıkamadınız gibi...Bir sürü söz söyleneceğinden eminim ama bence Gs inşaallah finale çıkar... Wink
Mesaj27.02.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Bende bir Fenerbahceli olarak Bencede Gs Finala Çıksın...Hatta İnaşaallah şampiyon olur...Ama sonunda Fb'lilerle dalga geçileceğini biliyorum...Yok biz finale çıktık siz çıkamadınız gibi...Bir sürü söz söyleneceğinden eminim ama bence Gs inşaallah finale çıkar... Wink

Ben asla dalga geçmem ama GS yenilince o dalgageçen o kdar çok arkadaşım var ki...İnşallah Gs finale çıkar
Mesaj27.02.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu başlıktan devam edersek daha uygun olur Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=91143
Mesaj28.02.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hll Olsun Gs

turkey-toplistt yazmış:
tamam haklısın ama gs liler fb-chelsea maçında gitmiş chelsa lilere destek vermişlerdi hini hatrlamıyon?

Mesaj01.03.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet
Önceki mesajları göster: