Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: İvedik'den ŞOK hasılat!

Film ikinci haftasında 3 milyon seyirci sayısına dayandı...

Hayranlarının büyük merak ve bekleyişi sonrası vizyona giren ve beğenen beğenmeyen herkesin tartışma konusu olan ‘Recep İvedik 2’ gişede fırtına gibi esmeye devam ediyor. Filme dair en çok konuşulan konu ise kuşkusuz filmin kendi rekorunu kırıp kıramayacağı. Gişe verileri geldikçe filmin hangi rakamlara ulaşabileceği giderek netlik kazanıyor. Ancak filmin henüz 4 milyon 300 binlik rekora varıp varamayacağını söylemek için erken. Yani biraz daha beklememiz gerekecek.
3 milyona dayandı

Bu haftaki veriler de eklenince ‘Recep İvedik 2’ toplam 2.941.891 seyirci tarafından izlenmiş oldu. Tabii bu geçtiğimiz pazar gününe kadarki rakam. Yani filmin yapımcıları için işler yeterince yolunda şimdilik. İlk haftasında sinema tarihimizdeki açılış haftası rekorunu kıran ‘Recep İvedik 2’ vizyondaki ikinci haftasında tempoyu biraz düşürse de 3 milyona dayanmış oldu.

A.R.O.G u geçti

Gelelim filmin en çok kıyaslandığı yapım ‘A.R.O.G’ ile rekabetine. Recep İvedik 2 nin ikinci haftasında ulaştığı rakam ‘A.R.O.G’u geçmiş durumda. A.R.O.G ikinci haftasında 2.611.425 seyirci tarafından izlenmişti. Yani arada azımsanmayacak bir fark var: 330.466 kişi...

Başka salon bırakmadı

Diğer yandan Recep İvedik 2 nin toplam 750 salonda birden gösterime girmesi de bir diğer dikkat çeken konu oldu. Ülkemizde toplam 1500 dolayında sinema salonu olduğu düşünülürse, her iki sinema salonundan birinde ‘Recep İvedik 2’ gösterilmiş oluyor. Bu durum sinemacılar tarafından eleştiri konusu da yapılıyor. Çünkü farklı filmler, özellikle bağımsız yapımlar bu durumdan dolayı seyirciye ulaşacak salon bulmakta güçlük çekiyor...

Mesaj28.02.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu Serbest Bölgeye Açsaydın Daha İyi Olurdu.Paylaşım İçin Teşekkürler.
Mesaj28.02.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

turked yazmış:

ReceP İvediK Genellikle Gençlere Hitap Eden Bir Film Olduğu İçin Buraya Açtım.Ben 1.5 Yıllık Bedava-Sitem Kullanıcısıyım.Sizden iyi Bİlirim Neyin Nereye Açılacağını Exclamation

Mesaj28.02.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-platform yazmış:
turked yazmış:

ReceP İvediK Genellikle Gençlere Hitap Eden Bir Film Olduğu İçin Buraya Açtım.Ben 1.5 Yıllık Bedava-Sitem Kullanıcısıyım.Sizden iyi Bİlirim Neyin Nereye Açılacağını Exclamation

1.5 Yıllık.Koçum Ben Bedava-Siteme 2006'da Katıldım.Şimdi Diyeceksin Siten Yeni Onuda Bugün Açtım.Sen Mi Bana Öğreteceksin Bedava-Sitemi.Sen Daha Agugugu Derken Ben Site Yapıyodum.
Mesaj28.02.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

turked yazmış:
sanal-platform yazmış:
turked yazmış:

1.5 Yıllık.Koçum Ben Bedava-Siteme 2006'da Katıldım.Şimdi Diyeceksin Siten Yeni Onuda Bugün Açtım.Sen Mi Bana Öğreteceksin Bedava-Sitemi.Sen Daha Agugugu Derken Ben Site Yapıyodum.

Konuşma üslubuna dikkat et!

Paylaşım için sağol.

Mesaj28.02.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Konunun yeri serbest bölgedir..!!

Sadece tek taraflı konusmak diger kullanıcıya hakaret olur..!!

O yuzden

@turked ve @sanal-platform mesajlarınızda saygı cercevesini asmayın..!!

Tartısma ortamı yaratmayınız..Konu tasınırsa iyi olur..

İyi eglenceler.. Wink

Mesaj28.02.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:
Merhaba

Konunun yeri serbest bölgedir..!!

Sadece tek taraflı konusmak diger kullanıcıya hakaret olur..!!

O yuzden

@turked ve @sanal-platform mesajlarınızda saygı cercevesini asmayın..!!

Tartısma ortamı yaratmayınız..Konu tasınırsa iyi olur..

İyi eglenceler.. Wink

Kardeş.Tamam Diyebilir.Niye Azarlayıcı Şekilde Konuşuyoki.O Öyle Konuşursa Bende Onun Gibi Konuşurum.
Mesaj05.03.2009, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

.................
Önceki mesajları göster: