Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Toplistler Hakkında

Arkadaşlar, sitelerinizi gereksiz bir sürü toplist banneriyle donatıp görüntü kirliği yapmayın.

Onların çok bir faydası yok, size pr değeri kazandırdığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

çünkü sizde sitenize kod ekleyerek sitenizden onlara link veriyorsunuz.

eğer size az bir şeyde olsa pagerank kazandırıyorlarsa bile onu onlara geldiği gibi geri iade ediyorsunuz demektir.

siz sitenizi yeterince tanıtıp hitinizi artırmadıkça zaten siteniz google'da sırf onların sizi listelerine kaydettirmesinden dolayı ilk sayfalara çıkmaz.

çünkü aynı sayfadan 100 lerce siteye link veriyorlar.

eğer pagerankları 4 ise, bunu 100 lerce siteye bölüyorlar yani ; Wink

Tabi buna katılan olur katılmayan olur ancak çok samimi söylüyorum, kayıt olun ve anasayfalarında son eklenen siteler bölümünde bir defa adınız görünsün, size hit kazandırsın yeter ve sonra arka sayfalra düşünce silin gitsin
Mr. Green

Size Tavsiyelerim

Sitenizi mümkün olduğu kadar sade ve anlaşılır yapın.

Her telden çalmayın, konusunun ne olduğu belli olmayan sitelerden olmayın, örneğin benim ki gibi bir oyun sitesi yapın ve sadece oyun olsun içinde, yadabir video sitesi ama mutlaka belli bir konusu olsun ve o konuda gerçekten faydalı bir site olsun. dediğim gibi her telden çalmayın, ne bulursanız sitenize koyup sitenizi karma karışık hale getirmeyin.

Ayrıca insanları sitenizden soğutacak gereksiz introlar, efektler vb kullanmayın.

Ve Pagerank vb. olaylarına çok takılmayın siz sitenizi tanıtacak şeylerle uğraşın siteniz zaten güzel ve işe yararsa hem hiti artar, hit artınca da PR artar Wink

Tasarıma çok takılmayın, çok uğraşmayın, yoksa bir türlü sıra içeriğe gelmez, ve siteniz asla bitmez. Tasarım takıntısı yüzünden yıllardır siteyle uğraşıp hala bir site biterememiş arkadaşlar var.

Tasarım sadece ziyaretçiyi içeriğe ulaştıran bir yoldur, sade ve dügün olması yeterlidir,önemli olan içerikdir.

Asla unutmayın siteniz gerçekten herhangi bir konuda faydalıysa eğer, mutlaka hiti artacaktır zamanla, eğer bi faydası yoksa ne yapsanız nafile
Mesaj28.02.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asla unutmayın siteniz gerçekten herhangi bir konuda faydalıysa eğer, mutlaka hiti artacaktır zamanla, eğer bi faydası yoksa ne yapsanız nafile

harika makale budur emegine sağlıkk değerli bilgiler için
Mesaj28.02.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten bir Webmaster'a yakışacak bir makale...

Çok teşekkürler...

Mesaj28.02.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben de teşekkür ederim güzel yorumlarınız için Wink
Mesaj28.02.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım Güzel Olmuş.Paylaşım İçin Teşekkürler.
Mesaj28.02.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Gerçekten bir Webmaster'a yakışacak bir makale...

Çok teşekkürler...

Mesaj28.02.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Tşk Bende Bu Toplistler Hakkında Bişeyler Eklemek İsterim Bazı Toplist Siteleri Virüs İçere Biliyor Ve Ayrıca Sitenizin Geç Acılmasına Neden Ola Biliyor Sitenizi Haddinden Fazla Ağırlasdıra Biliyor Bencede Arkadaşın Dediği Gibi Ne Toplist Ekleyin Ne Bişey Googlede Tolistlere Reklam Verdiğinizde O Toplist Googleden Bakdığınızda Linklerin Sonu 26k 86k Veya 106k Ola Biliyor Bu Yükseldikce Dahada Ağır Basmaya Başlıyacak Vede Birden Fazla Toplist Eklemişseniz Bu Sitenizi Kasmaya Baslıya Bilir Ama En Önemlisi Vürüslü Olmalarıdır...Bazılarından Cıka Biliyor... Simdiden tşk
Mesaj28.02.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

[/b]Unutmadan Sunuda Belirtmek İsterim Toplist Siteleri Sadece Kendi Reklamlarını Yapıyorlar Vede Haksız Bişey Benim 750 Hitim Varken Mesela 60 Hite Düsdü Böyle Saçmalık Bişey Toplistler Yani Siz Sitenizi Ekliyorsunuz Ama Onlardan Anca 3 5 Kişi Ancak Girer Adamalr Üst Sıralardaki Sitelere Hit Ekleme Yapıyorlar Mesela Beim Hitim Hepsinden Yüksekdi Ama Hiç Bir Zaman Aşağıya Düsmedi Yani Sizin Bizim Üzerimizden Hit Topluyorlar Karsılığında Bi Toplist Sitene Ekle Diyorlar Sitemizi Ziyaret Eden Arkadaslarda Sitelerini Ekliyorlar Hit Gelsin Ziyaretcim Coğalsın Tanınsın Diye Sadece Kendi Hitlerini Coğaltıyorlar Tavsiyem Toplist Eklemeyin Sitenize Bendende Tavsiye
Mesaj28.02.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

dikkate alınacak bilgiler gerçekten
paylaşımlarınız için teşekkür ederim
Mesaj01.03.2009, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim Wink