Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2007, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Üye'Ler için Okunacak Bilgiler

Arkadaşlar Yeni iseniz Ve Site ile HiçBir Bilginiz Yoksa Size Kısa Bir Anlatımla Yardımcı Olacagım

Arrow Www.Bedava-Sitem.Com ' a Gir'in Sitene Giriş Butonu Var Oraya Giriyorsunuz

Aşagıdakiler Karşınıza Çıkacak

Idea Tasarım ayarları = Tasarım'ı Buradan Deyiştirebilirsiniz

Idea Resimlerimi yönet = Buradan Resim Ekleyip Silebilirsiniz

Idea Sayfalarımı değiştir = Buradan Yeni Sayfa Oluşturup İçerik Ekleyebilirsiniz

Idea Ekstraları değiştir = Buradan Siten için Extra Ayarları Alabilrsiniz

Idea Ayarlar = Buradan Sitenin Ayarlarını Yapabilir Şifreni Buradan Değiştirebilirsiniz

Idea Çıkış = Buradan Çıkış Yapabilirsiniz

Exclamation Umarım Yardımcı Olmuşumdur ..Rolling Eyes Exclamation

En son darkvadi tarafından 18.08.2007 21:05:04 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj18.08.2007, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: way

gerçekten muhteşem olmuş...umarım yeni başlayan arkadaşların işine yarıyabilir...ama gerçekten emek werildiği belli..
Mesaj20.08.2007, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: way

erenercelan yazmış:
gerçekten muhteşem olmuş...umarım yeni başlayan arkadaşların işine yarıyabilir...ama gerçekten emek werildiği belli..

TŞK'Ler Dostum
Mesaj21.08.2007, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelde daha deaylı şeylerde anlatırmısın mesala nasıl arka plan rengi veya resimi koyarım
Mesaj21.08.2007, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arka plan rengi'ni Tasarım Ayarlarından Resim Koymayıda REsimleri Yönet Bölümünden Değiştirebilirsin Daha fazla soru sormak için ÖM Gönderebilirsin Dostum Önemli Deil Yardımcı Olurum ...
Mesaj21.01.2009, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben onlara tıklıom cookieler açılmamış olabilir gibi bşi dio yardımcı olursanız memnun olurum Sad
Önceki mesajları göster: