Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni site için değerlendirme ? ?

arkadaşlar bu siteyi yeni yapmaya başladım.
daha önce hazır temalar ile başka siteler yapmıştım. bu şekilde ilk defa deniyorum. eksik veya yanlış yerleri, olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum...

www.tryiz.tr.gg
Mesaj23.02.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj23.02.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben çok başarılı.koltuk yerine kayık muhabbetide güzel ve ilginç.başarılar..
Mesaj01.03.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk...

tşkler. bu arada yeni yazılar ve konularda ekledim ama onların sayfadaki konumuna açıkçası karar veremedim ve klasikte olsa en aşağı yaptım. banner ve menüyüde değiştirdim. kısacası komple değişiklik ve css tasarım denedim

sitenin son şekli için yorumları bekliyorum... www.tryiz.tr.gg
Mesaj01.03.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz daha geliştirebilirsen güzel olur.
Mesaj01.03.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence harika bir site!
Mesaj01.03.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunst yazmış:
Biraz daha geliştirebilirsen güzel olur.

geliştirebilirsen derken mesela ne gibi?
Mesaj01.03.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekeriyazar yazmış:
Bence harika bir site!

tşkler...
Mesaj01.03.2009, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu: yorummmm..

arkadaşlar sitem için yorumlarınızı bekliyorum. olumlu yada olumsuz, ama yeter ki bana yardımcı olabilecek yorumlar olsun...
Mesaj02.03.2009, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu: sona geldik..

sitenin tasarımı konusunda sonunda belli şeyler oluştu ve artık bundan sonra bu halinden çok fazla değiştirmemeyi düşünüyorum. (sadece yeni başlılar eklenebilir menüye) onun dışında içerik olarak tabiki genişletilecek ancak konularıda fazla yaymadan gitmek istiyorum.

sitenin son durumu için görüşlerinizi alabilirmiyim...
Mesaj02.03.2009, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yenı olmasına rağmen oldukça başarılı bir site,yalnız sitenızin sol tarafını,baslık resmi ve butonları da tasarıma uydurursanız daha ıyı olur,bu benım düşüncem kolay gelsin.......
Mesaj02.03.2009, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
yenı olmasına rağmen oldukça başarılı bir site,yalnız sitenızin sol tarafını,baslık resmi ve butonları da tasarıma uydurursanız daha ıyı olur,bu benım düşüncem kolay gelsin.......

evet tşkler. sitenin sol tarafını açıkçası şimdilik böyle bıraktım. yani alışılagelmiş sol menüden farklı bişeyler olsun diye. ama zaten sitenin içeriği arttıkça onlara gerek kalmayacaktır. çünkü tamamen başka siteye ait birşeyi siteye koymayı istemem. sitenin başlığına gelince; onu zaten daha siteye koymadım. yani şuan sitenin başlığı gibi duran, gerçek banner değildir. butonlar konusunda biraz daha çalışma yapayım. önerileriniz için tşkler.