Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinmiş Olan Sitemi Tekrar Nasıl Açabilirim !

Arkadaşlar benim daha öncelerden bir sitem vardı ve ben bu siteyle uğraşırken yeğenimde yanımadayıd sonra ben dışarı giddiğimde bana sinirliydi ve de siteyi silmiş geçmiş terbiyesiz bve ben bu sitemi tekrar açmak istiyorum !
öle bi şansım var yardımlarınızı bekliyorum !
www.alkazar07.tr.gg sitem buydu !

Mesaj08.03.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet tekrar alabilrsin arkadaşım..Bunun için supporta durumu anltan bi mail yazman yeterli
Mesaj08.03.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com

Adresine siteyi açtığınız adresten mail atın.

İlgilenirler.
Mesaj08.03.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm arkadaşlar siteye girişte bu adres supportbedava-sitem.com diodu bende bu adrese durumu belirtim inşallah ilgilenirler !
Mesaj08.03.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-hacker yazmış:
tmm arkadaşlar siteye girişte bu adres supportbedava-sitem.com diodu bende bu adrese durumu belirtim inşallah ilgilenirler !

support-tr( at )webme.com

adresine mail atmanız gerekir.
Mesaj08.03.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-hacker yazmış:

o eski adres dostum. leon un verdiği adrese at. Bi kaç gün içinde geri verirler siteni
Mesaj09.03.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

TMM Arkadaşlar Bugün sitem açıldı ama www.alkazar07.tr.gg bu sitem google kayıtlıydı ama şimdi yok acaba kendiliğinden kayıt olurm u yoksa benim yapacağım bi şey var mı !
Mesaj09.03.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncellemediğiniz için googlede bazı sıralamalarda olsun vb.. yerlerde düşüş yaşamıştır.Siz yinede yeniden googleye kayıt edin sitenizi.