Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.03.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarimi degistirmek

arkadaslar örnek sitelerde nasil oluyosa iste öle kendi sablonumu koymak istiyorum hazir tasarimi nasil kaldiracagimi biri deyiversin. kendimin sablin kodu felan var. ama ben o kodu koydummu sitenin hazir tasariminin icinde göt gibi gösteriyo, ne rengi uyuyo ne boyu uyuyo ne sagi solu uyuyo benim tasarimima.
Mesaj10.03.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen kullandığınız tabirlere dikkat edin....

sorunuza gelirsek sırasıyla

Sitene Giriş
Tasarım ayarları

orada ıce blue seçilidir orada css (pek sevilmeyen) i seçin ve kaydete basınız.Bundan sonra eklenmesi gereken bazı kodlar var onları sitenize ekleyiniz.. ( Başlık yok etme, menü yok etme,site ortalama kodları gibi) bunları da yaptıktan spnra kendi css taarımınız varsa bunun css kodlarını ;

tasarım ayarlarında gelişmiş ayaralara basın en son da style tagları olmadan css kodu diye bi boşluk var oraya kendi kodunuzu koyun. Daha sonra tasarımızda ki html bölümlerini tasarım üstü ve tasarım altı diye ayırıp ilgili yerler yapıştırınız... kolay gelsin Wink
Mesaj11.03.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Sagol

Kusura bakma bilader; küfür felanda etmedim ama, niye alindiysan affet iste.
sagol oldu hem su senin verdigin ipuclariyla arayarak diger silme, kaldirma kodlarinida buldum. Geriye kaldiki benim resimler hangi klasöre upload oluyo unuda bildimmi resimlerin adreslerini dogru girmis olurum.
Not: ben adobe dreamwieverle hazirlayip yapistiriyom. Hadi scripts leri annadik, SpryAssets leri nereye yapistiricaz yada FileZilla gibi ftp transfer yapabiliyomuyum? evetse sunucu adi kullanici adi parola port bilgilerini nasi bulurum?
Sindiden sagol. Levent
Mesaj11.03.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sagol

sweet-immo yazmış:
Kusura bakma bilader; küfür felanda etmedim ama, niye alindiysan affet iste.
sagol oldu hem su senin verdigin ipuclariyla arayarak diger silme, kaldirma kodlarinida buldum. Geriye kaldiki benim resimler hangi klasöre upload oluyo unuda bildimmi resimlerin adreslerini dogru girmis olurum.
Not: ben adobe dreamwieverle hazirlayip yapistiriyom. Hadi scripts leri annadik, SpryAssets leri nereye yapistiricaz yada FileZilla gibi ftp transfer yapabiliyomuyum? evetse sunucu adi kullanici adi parola port bilgilerini nasi bulurum?
Sindiden sagol. Levent

yok arkadaşım ben alınmadım yalnız forumumuzda yaşı küçük kullanıcılarmızda var , bayan kullanıcılarımızda bu bakımdan kullandığımız kelimelere dikkat etmeliyiz...

Sitene girişte resimlerimi yönetten resim yükleyebilirsin sonra resimlerimi yönete tekrar bas yüklediğin resmi solla tıklayıp aç sonra sağ tıkla özelliklere gel oradan bulunduğu adresi al

ftp ye gelirsek...tr.gg de ftp-host hizmeti yok.. dolayısıyla bulabileceğin port bilgisi yok ... Kolay gelsin