Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.03.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfalar

Saklı Sayafalar yerinden Kullanıcı adı ve giriş yerini oluşturdum şimdi o kullanıcılar için sayfa hazırlamam gerekiyor nasıl yaparım? Shocked
Mesaj13.03.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer sayfaları saklamak istiyorsan.

sitene giriş
sayfalarımı değiştir
saklamak istediğin sayfayı seç
sadece login girişi yapmış olanları seç
kaydet
Mesaj13.03.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: .....

Kendi kullandığım yöntemi kısaca anlatayım sana hoşuna giderse uygularsın böyle bişeyi bende düşünmüştüm. Şifrelediğim Sayfalar için bir menü oluşturdum üyelere özel şeklinde yapabilirsin bu kısmı tabi ki giren kullanıcı üye olmadığı için hemen üye olması gerekmekte bunun için hata sayfası ekstarasını kullanacaksın çünkü ziyaretçi üye olmadığı için bu sayfaya hata sayfan açılacak eğer aktifse, sende o hata sayfasını zaman ayarlı yönlendirme kodu yerleştir mesala 5 saniye içerisinde ''üyelik formu'' şeklinde oluşturavcağın sayfaya yönlensin. Şimdi üyelik forumunu nasıl oluşturacağız diyeceksin. Bunun içinde iletişim ekstasını kullanarak üyelik formu yaratabilirsin kişinin belirlediği kullanıcı adı ve şifre sana sitene giriş yaptığında gelir. Tabi üye adayları sen aktif edersen giriş yapabilir. Yani bu işlem için üç şeyde faylanıyoruz.

1. İletişim Ekstarsı

2. Eror Sayfan Ekstrası

3. Saklı Sayfalar
Mesaj13.03.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

Daha iyi anlayabilmeniz için sitemdeki üyelik sistemini incelemenizi tavsiye ederim.

İyi çalışmalar