Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.11.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem kapandı... İçinizde, ilgilenecek biri yok mu...

www.nazarlik.tr.gg sitesini tasarlamıştım. Sitemin güvenliği için genelde şifremi değiştirmem ama ayda bir de olsa güvenlik sebebiyle şifremi değiştiririm. En son değiştirdiğim şifremle siteme bir kaç kez giriş yapıp, sitemle ilgili gerekli güncellemeleri yaptım. Siteme güncelleme için girmeye çalıştığımda, "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi. Bir çok kez denedim ama şifremi kabul etmiyordu... Şifrenizi mi unuttunuz bölümünden sitemin kayıtlı olduğu "hacibey( at )live.com" mail adresimi yazdığımda "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi gene. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra da sitem tamamen kapandı... Şu anda; internet tarayıcısına "www.nazarlik.tr.gg" sitemi yazdığımda "sayfa bulunamıyor" diyor.

Benim sitem uzun zamandır kapalı... Bu konuyu foruma bir çok yazdığımda bazı arkadaşlar " siteniz teknik problemlerden kapanmıştır, forumda teknik problemler var v.s." dediler. Bir çok kez foruma ve forumun mail adresine yazdıklarımdan, tam bir cevap alamadım...

Forumdaki teknik problemler giderildiyse, sitemi tekrar açılması mümkün mü... Ayrıca kullanıcı şifremi tekrar e-mailime gönderebilirmisiniz...

Sitem : "www.nazarlik.tr.gg"

Sitemin Kayıtlı Olduğu E-Mail Adresim: "hacibey( at )live.com"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsterseniz bir de siz deneyin...

Kullanıcı adı'm : nazarlik

Şifre'm : xx20pp30

E-Mail'im : hacibey( at )live.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazdığım kimbilir kaçıncı oldu. Artık kullanıcı adımı ve şifremi vermek zorunda kaldım... Siz denerseniz neyin, ne olduğunu bilirisiniz.

Not : Mail adresindeki (at) yazan yeri @ değiştirirsiniz.
Mesaj29.11.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem kapandı... İçinizde, ilgilenecek biri yok mu...

kdrykdry yazmış:
www.nazarlik.tr.gg sitesini tasarlamıştım. Sitemin güvenliği için genelde şifremi değiştirmem ama ayda bir de olsa güvenlik sebebiyle şifremi değiştiririm. En son değiştirdiğim şifremle siteme bir kaç kez giriş yapıp, sitemle ilgili gerekli güncellemeleri yaptım. Siteme güncelleme için girmeye çalıştığımda, "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi. Bir çok kez denedim ama şifremi kabul etmiyordu... Şifrenizi mi unuttunuz bölümünden sitemin kayıtlı olduğu "hacibey( at )live.com" mail adresimi yazdığımda "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi gene. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra da sitem tamamen kapandı... Şu anda; internet tarayıcısına "www.nazarlik.tr.gg" sitemi yazdığımda "sayfa bulunamıyor" diyor.

Benim sitem uzun zamandır kapalı... Bu konuyu foruma bir çok yazdığımda bazı arkadaşlar " siteniz teknik problemlerden kapanmıştır, forumda teknik problemler var v.s." dediler. Bir çok kez foruma ve forumun mail adresine yazdıklarımdan, tam bir cevap alamadım...

Forumdaki teknik problemler giderildiyse, sitemi tekrar açılması mümkün mü... Ayrıca kullanıcı şifremi tekrar e-mailime gönderebilirmisiniz...

Sitem : "www.nazarlik.tr.gg"

Sitemin Kayıtlı Olduğu E-Mail Adresim: "hacibey( at )live.com"

İsterseniz bir de siz deneyin...

Kullanıcı adı'm : nazarlik

Şifre'm : xx20pp30

E-Mail'im : hacibey( at )live.com

Bu yazdığım kimbilir kaçıncı oldu. Artık kullanıcı adımı ve şifremi vermek zorunda kaldım... Siz denerseniz neyin, ne olduğunu bilirisiniz.

Not : Mail adresindeki (at) yazan yeri @ değiştirirsiniz.

siteniz açık ve en kısa zamanda şifrenizi değiştiriniz.
Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız...

Mesaj29.11.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana böyle bir uyarı geliyor... Tarayıcıya sitemi yazdığımda...

Sayfa bulunamıyor
Aradığınız sayfa kaldırılmış, adı değiştirilmiş veya geçici bir süre için kullanılamıyor olabilir.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

Sayfanın adresini Adres çubuğuna yazdıysanız, doğru yazdığınızdan emin olun.

www.nazarlik.tr.gg giriş sayfasını açın ve istediğiniz bilgilere erişmenizi sağlayacak bağlantıları arayın.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.
Internet'te bilgi aramak için Ara'yı tıklatın.

HTTP 404 - Dosya bulunamadı
Internet Explorer
[/code][/quote]
Mesaj29.11.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: a

Sitenız Sılınmıs Bedava SIteme Mail Atın Maillere Cvp Cvp Gelmıyor Fakat Kısa Sure ICInde SItenızı Acarlar

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj14.03.2009, 12:34 (UTC)    

aynen benimkide öyle oldu lütfen bizimle ilgilenin http://htmlsehrim.tr.gg
Mesaj14.03.2009, 12:35 (UTC)    

serkancay yazmış:

Reklam Yapmayınız Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj14.03.2009, 12:40 (UTC)    

pit43 yazmış:
serkancay yazmış:

Reklam Yapmayınız Exclamation Exclamation Exclamation

Reklam değil silinen sitesini söylemiş.
Mesaj20.03.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Hepinize teşekkürler..

Sitem açıldı hepinize yardımlarınız için teşekkürler...
Önceki mesajları göster: