Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.03.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: dvd

bakarmısınız arabada çalmak için dvd yapmak istiyorum benim bir nero startmart diye bir programım var.orada ses dvdsi yarata tıklayınca ses dosyalarını direkt olarakmı oraya atıcağız yoksa windows media player gibi bir dosyada onları yürütme listesine ekleyip sonra mı windows media playırımı eklicez???
Mesaj14.03.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

nerodan dvd formatında uygulayacaksın diyebiliyorum
Mesaj14.03.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: ???

peki nsl direkt olarakmı yoksa anlattığım gibi wmp(windows media player) üzerinden mi daha detaylı anlatabilecek birisi varmı
Mesaj14.03.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

elindeki mp3 leri internetten ücretsiz indirebileceğin gxtranscoder programı yardımıyla ilk önce wma formatına çevireceksin. daha sonra nero dan audio cd formatında cd ye kaydedeceksin hepsi bu kadar.
Mesaj14.03.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re

dvd writerin varsa eğer yazabilirsin. neroyu aç ses cd si yarat de sonra istediğin şarkıları at oraya sonra yak dvd yi.ii kopmalar Very Happy
Mesaj10.07.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

komik olduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz burada ciddi olarak bir soru sordum ve sizin dediğiniz lafa bakın.
Mesaj10.07.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

foto22dnz yazmış:
komik olduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz burada ciddi olarak bir soru sordum ve sizin dediğiniz lafa bakın.

Sitemlerinizi ÖM ile bildirin.

Nero Start Smartta daha önce DVD olarak Ses yani [Track] DVD si yapmadım olabileceğinide sanmıyorum. Çünkü Arabalar için DVD okuyuculara MP3 Diski yarat daha iyi olur Track CD leri Araba CD leri için yapılır bu gendel en fazla 15 Müzik yani 60 DK alır. Eğer arabanızda DVD varsa MP3 CD sini Nero Start Smart yardım ile yapın.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Önceki mesajları göster: