Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.03.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg Seo

tr.gg Seo sunu Biraz Geliştirir misiniz ?

Benim Sitem WwW.PtcTeklif.tr.gg

Önceden 1. di Sonra r10 Falan 1. Oldu Şuan 5. Dier Siteler Daha Yeni Açılmasına Ragmen Beni Geçtiler

phpbb Forum Kuran Özellikle
Mesaj15.03.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorununuzu açarmısınız?

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj15.03.2009, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örnegin Benim Sitem Ptc siteleriyle İlgili

Googleye PtcSiteleri Yazınca

Aynı İçeriğe Sahip Bir Blogspot ve .tr.gg Sitesi Karşılaştırıldıgında

Blogspot Sitesi Google de Dah Önce Geliyor
Mesaj15.03.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu size baglı google ne kadar iyi bilirseniz o kadar iyi bir yerde olursunuz. dikkatiniziçekerim bazı tr.gg siteleri ücretli domainleri bile eşit tutulamıyacak durumda . iyi bir webmaster dan yada forumu gezerek bu önerinizin fazla önemi olacagını göreceksiniz..
Mesaj15.03.2009, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız Bazı tr.gg Siteleri Çok Yükseklerde

Google de Daha Yükseklerde Olmak İçin Neler Yapmalıyım ?
Mesaj18.03.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

seo bildiğime göre site içerisinde içerikleri arama motorlarında barınmasını sağlıyor Smile bak beni iyi dinleki anlarsın mesela atıyorum hergün sitesini güncelleyen bir adam vardır durmadan zengin içerik yapan onunda durmadan rank değeri artar sen ise tabi alınma adamın durmadan güncellediği siteyi yılda yaparsan yılda toparlayabilirsen senin site değerin 1 olur hergün güncelle güzel zengin içerik barındırdı rank değerin artsın zengin içerik diyince bolca konu değil ilgili çekecek konular aç herkesin ilgisini çekecek