Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.03.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: internet gidiyor ???

arkadaşlar benim modemim airties rt 103 2 gündür şöyle bir olay oluyor modemin sadece power ışığı yanıyor usb adsl ve internet ışığı gidiyor nedenini anlıyamadım ama hep oluyor bıktım yai bunu yazana kadar 4-5 kere gitti lütfen yardım please....
Mesaj15.03.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende de Oluyordu.Ben Kendi Çapımda Çözümünü Buldum.Belki Sende Olmaz.İnternet Telefona Bağlı Olduğu İçin Ev Telefonun Ahizesini Aç 5-6 Saniye Beklet Kapat.İnternet Düzeliyor.
Mesaj15.03.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
Bende de Oluyordu.Ben Kendi Çapımda Çözümünü Buldum.Belki Sende Olmaz.İnternet Telefona Bağlı Olduğu İçin Ev Telefonun Ahizesini Aç 5-6 Saniye Beklet Kapat.İnternet Düzeliyor.

iyi ama sorunu anlıyamadımki nedir yani sorun modemdenmi kaynaklanıyor yoksa pcdenmi ?
Mesaj15.03.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu Bende Anlamadım.Ama Kendi Çapımda Sorunu Çözdüm.
Mesaj15.03.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
Sorunu Bende Anlamadım.Ama Kendi Çapımda Sorunu Çözdüm.

sende hala devam ediyormu çünkü beni delirtiyor her dakka o 3 ışık sönüyor sadece power ışığı kalıyor bazende hiç gelmiyor Sad
Mesaj15.03.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın İnternet Gitmez Her Zaman Modemden Veya Kablonuzda Acık Vardır Benim Modemim ZyXEL 600 Serisi Ve gayet güzel su ana kadar hic netin düstügünü görmedim Yani Sadece modemden Kaynaklanıyor...
Mesaj15.03.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplanet yazmış:
Bakın İnternet Gitmez Her Zaman Modemden Veya Kablonuzda Acık Vardır Benim Modemim ZyXEL 600 Serisi Ve gayet güzel su ana kadar hic netin düstügünü görmedim Yani Sadece modemden Kaynaklanıyor...

açıklaman için teşekkürler...
Mesaj15.03.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgili-hoca yazmış:
turkplanet yazmış:

açıklaman için teşekkürler...

Rica
Mesaj15.03.2009, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re

dostum sn tellere iyice bi bak yenisiyle deiştirebilirsin zira eski teller çook sorun çıkartıyor kralelt al onla bağla eklemeleri fln daha werimli internet bağlantısı alırsın =)
Mesaj16.03.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Telefon hattında bir sorun olabilir,yetkili servise başvurun.
Mesaj16.03.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben genelde internetin ana kablosunu yani power kaplosuna çıkartıyorum takıyorum ondan sonra olmuyor Wink

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Önceki mesajları göster: