Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: sitelerimiz ne olacak?

arkadaşlar bedava-sitem aracılığıyla hazırladığımız sitelerin gelecekte akibeti ne olacak? yani bazıları bedava-sitem tarafıdan durduk yere silindiğini söylüyor aslı varmı? bu hazırladığımız siteleri domain falan alarak garantiye alamazmıyız?yoksa sitemiz böyle devam ettiğinde hiç bir sorun olmadan yıllarca gidermi?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Canım senin bunları dert etmene gerek yok sitene baktım silinir..
Mesaj23.03.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:

anlamadı cevabını tam olarak? sitene baktım silinir derken? sitene bakmazsan silinirmi demek istedin?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:

anlamadı cevabını tam olarak? sitene baktım silinir derken? sitene bakmazsan silinirmi demek istedin?

Siten kurallara aykırı!!
Mesaj23.03.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:
kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:

Siten kurallara aykırı!!

neden kurallara aykırı anlamadım? neden aykırı olsunki?neresi aykırı bi söylermisin gerçekten bilmediğimden soruyorum bende öğreneyimde tedbirini alayım diye

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitelerimiz ne olacak?

kambernet yazmış:
arkadaşlar bedava-sitem aracılığıyla hazırladığımız sitelerin gelecekte akibeti ne olacak? yani bazıları bedava-sitem tarafıdan durduk yere silindiğini söylüyor aslı varmı? bu hazırladığımız siteleri domain falan alarak garantiye alamazmıyız?yoksa sitemiz böyle devam ettiğinde hiç bir sorun olmadan yıllarca gidermi?

Orasını ALLAH bilir.

Aşağıdaki mesaj size yarıyacaktır :

selin yazmış:
Merhaba,

emekleriniz gider tabi ki o nedenle iceriklerinizin kopyalarini saklamayi unutmayin... (her firmanin iflas ya da kapatilmasi durumunda servislerinin iptal olmasi gibi)

ama belirteyim, su an da isler iyi gidiyor, bu site bence daha bir 20 sene ayakta kalir Smile

Selin Hanım'dan alıntıdır. Ama son cümlesi şimdiye göre ne kadar uyumlu, bilemeyiz.

Ayrıca Domain'e deyinmekse, ücretli bir domaın alıp sitenizi oraya aktarsanız bile tr.gg olucaktır sistemi. Bedava-sitem kapanırsa direk o'da kapanır.

Sitenizin sayfası sayfasına,tasarımına kadar kodlarını yedekleyin,bir yerde dursun. Size önerim..
Mesaj23.03.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:
kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:

Siten kurallara aykırı!!

neden kurallara aykırı anlamadım? neden aykırı olsunki?neresi aykırı bi söylermisin gerçekten bilmediğimden soruyorum bende öğreneyimde tedbirini alayım diye

Ornek Film İzletiyorsun
Mesaj23.03.2009, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM SİTEMDE KURALLARA AYKIRIMII...
Mesaj23.03.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:
kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:
kambernet yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:

Siten kurallara aykırı!!

Ornek Film İzletiyorsun

film veya video izletmek kurallara aykırımı veya canlı tv izletmez yada radyo dinletmek yada bir video sitesine yüklediğimiz kendi videolarımızı yayınlamak?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitelerimiz ne olacak?

net-tr yazmış:
kambernet yazmış:

Orasını ALLAH bilir.

Aşağıdaki mesaj size yarıyacaktır :

selin yazmış:
Merhaba,

emekleriniz gider tabi ki o nedenle iceriklerinizin kopyalarini saklamayi unutmayin... (her firmanin iflas ya da kapatilmasi durumunda servislerinin iptal olmasi gibi)

ama belirteyim, su an da isler iyi gidiyor, bu site bence daha bir 20 sene ayakta kalir Smile

Selin Hanım'dan alıntıdır. Ama son cümlesi şimdiye göre ne kadar uyumlu, bilemeyiz.

Ayrıca Domain'e deyinmekse, ücretli bir domaın alıp sitenizi oraya aktarsanız bile tr.gg olucaktır sistemi. Bedava-sitem kapanırsa direk o'da kapanır.

Sitenizin sayfası sayfasına,tasarımına kadar kodlarını yedekleyin,bir yerde dursun. Size önerim..

tasarımı veya içeriği saklasak neye yararki bedava-sitem olmadan başka nerde siteyi kurabiliriz? birde domain alınca site tasarım imkanıda veriyormu?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece Domain alırsanız, bütün sitenizi oraya aktarıyorsunuz. Örneğin ; kambernet.com sitesine tıklayınca, direk tr.gg siteniz çıkıyor. Com domaınıyle tabii.

Ama değişen birşey olmaz.
Mesaj23.03.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Sadece Domain alırsanız, bütün sitenizi oraya aktarıyorsunuz. Örneğin ; kambernet.com sitesine tıklayınca, direk tr.gg siteniz çıkıyor. Com domaınıyle tabii.

sadece site tasarımını ve içeriğini aktarsak com lu olarak sürekli bizim kendi sitemiz olmazmı?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:
net-tr yazmış:

sadece site tasarımını ve içeriğini aktarsak com lu olarak sürekli bizim kendi sitemiz olmazmı?

Hayır.
Ama hostinginide alırsanız, güvenceniz 2 katına katlanır tabii kide. O aldıgınız hosting şirketinin batmıyacağı ne malum. Razz
Mesaj24.03.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: