Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Yönetime ufak bir Tariz..!! <Mistanbul>

Bu yazıyı Mistanbul 'un silinmesi üzerine tüm içten ve dinen duygularımla yazıyorum...

Saygı duyduğum hocam umarım kilitlemeden okur...

Bu siteleri Keyf-i alem e silmiyorlardır umarım...

Silmeden önce silme nedenini belirtip 1 gün içerisinde bu nedene uymazsa silmek sistemine henüz geçemediler..

Bu dünya değil diğer dünyayı neden düşünmüyorlar acaba?

Silinen siteler sürekli yönetime bela okuyor bu vebalin altında nasıl hesap verecekler bende merak ediyorum...

Hepsini en güvenli yere Rabbim'e havale ediyorum..

Ben bela okumasam bile o herşeyi görüyor .. Yaptığım emekleri , her gün nasıl çaba harcadığımı hatta bunun uğruna ailemi nasıl karşıma aldığımı çok iyi biliyor... Bu çabalara karşı emeğe ihanet eden ve devamlılığını engelleyen kişilerden umarım hesabını sorar..

Ben yine saygı duyuyorum...

Bu dünya gelip geçici kalp kırmaya gerek yok ve ya bela okumaya bu bana yakışmaz...

Kendileri böyle münasip görmüşse böyledir...

Biraz vicdan ve dini inanç gerekli...

BU YAZIYI OKUYAN TÜM BEDAVA-SİTEM KULLANICILARIN HEPSİNE HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUM...

BELKİ BU YAZIDAN SONRA HİÇ GÖRÜŞEMEYECEĞİZ...

BEN BU GÜNE KADAR YAPTIKLARIMLA VE SİZLERLE BERABER YAPTIKLARIMIZLA TAM BİR AİLE OLDUK..

BU AİLEDEN BİRİ DAHA KOPMA AŞAMASINDA..

BENİ SAKIN UNUTMAYIN KALBİNİZİN HER ZAMAN BİR KÖŞESİNDE KALMAYI HAK EDİYORUMDUR UMARIM...

HEP BERABER KURALLAR ÇERÇEVESİNDE YÜRÜDÜĞÜMÜZ BU YOLLARDAN AYRILMA VAKTİ GELDİ...

HOŞÇAKALIN!!..

www.mistanbul.tr.gg
FATİH ÖZDEMİR
YÖNETİME VE TÜM KULLANICILARA VEDAM OLSUN SİZİ UNUTMAYACAĞIM !!!
Mesaj23.03.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yönetime ufak bir Tariz..!! <Mistanbul>

mistanbulen yazmış:
Bu yazıyı Mistanbul 'un silinmesi üzerine tüm içten ve dinen duygularımla yazıyorum...

Saygı duyduğum hocam umarım kilitlemeden okur...

Bu siteleri Keyf-i alem e silmiyorlardır umarım...

Silmeden önce silme nedenini belirtip 1 gün içerisinde bu nedene uymazsa silmek sistemine henüz geçemediler..

Bu dünya değil diğer dünyayı neden düşünmüyorlar acaba?

Silinen siteler sürekli yönetime bela okuyor bu vebalin altında nasıl hesap verecekler bende merak ediyorum...

Hepsini en güvenli yere Rabbim'e havale ediyorum..

Ben bela okumasam bile o herşeyi görüyor .. Yaptığım emekleri , her gün nasıl çaba harcadığımı hatta bunun uğruna ailemi nasıl karşıma aldığımı çok iyi biliyor... Bu çabalara karşı emeğe ihanet eden ve devamlılığını engelleyen kişilerden umarım hesabını sorar..

Ben yine saygı duyuyorum...

Bu dünya gelip geçici kalp kırmaya gerek yok ve ya bela okumaya bu bana yakışmaz...

Kendileri böyle münasip görmüşse böyledir...

Biraz vicdan ve dini inanç gerekli...

BU YAZIYI OKUYAN TÜM BEDAVA-SİTEM KULLANICILARIN HEPSİNE HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUM...

BELKİ BU YAZIDAN SONRA HİÇ GÖRÜŞEMEYECEĞİZ...

BEN BU GÜNE KADAR YAPTIKLARIMLA VE SİZLERLE BERABER YAPTIKLARIMIZLA TAM BİR AİLE OLDUK..

BU AİLEDEN BİRİ DAHA KOPMA AŞAMASINDA..

BENİ SAKIN UNUTMAYIN KALBİNİZİN HER ZAMAN BİR KÖŞESİNDE KALMAYI HAK EDİYORUMDUR UMARIM...

HEP BERABER KURALLAR ÇERÇEVESİNDE YÜRÜDÜĞÜMÜZ BU YOLLARDAN AYRILMA VAKTİ GELDİ...

HOŞÇAKALIN!!..

www.mistanbul.tr.gg
FATİH ÖZDEMİR
YÖNETİME VE TÜM KULLANICILARA VEDAM OLSUN SİZİ UNUTMAYACAĞIM !!!

sana katılıyorum abim canım kardeşim Crying or Very sad
Mesaj23.03.2009, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

1- Site olayını,silinme,açılma vs dini falan alet ederek duygu sömürüsü olayına çevirmek çok anlamsız

2- Her silinen siteyi ben sildirtmiş olduğumu nereden biliyorsunuz ?

3- Şimdiye kadar sadece keyiften hiçbir site silinmemiştir.
Önceki mesajları göster: