Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.04.2009, 07:16 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTE NEDEN KAPATILDI ???

Merhaba arkadaşımın cafemaviege.tr.gg adlı bir sitesi vardı ve hiç ön bilgi gönderilmeden direkman sitesi silindi tüm çabaları harcadığı zamanlar boşa gitti bu siteyi tanıyan yönetici arkadaşlar yada silen arkadaşlar varmı ve neden silindi bir cevap bekliyoruz ve ayni alan adına açabilirmi saygılarımla ?
Mesaj06.04.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

*Öncelikle Konu Kısmında Tamamen Büyük Harf Kullanmak Yasaktır! Bunu bilmeni isterim.
Soruna gelince;Arkadaşım ilk silinme bir uyarıdır support-tr( at )webme.com adresine arkadaşın mail atıp durumu bildirebilir.
Ayrıntılı bilgi bu adreste var => http://tr.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706
Mesaj06.04.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

*Öncelikle Konu Kısmında Tamamen Büyük Harf Kullanmak Yasaktır! Bunu bilmeni isterim.
Soruna gelince;Arkadaşım ilk silinme bir uyarıdır support-tr( at )webme.com adresine arkadaşın mail atıp durumu bildirebilir.
Ayrıntılı bilgi bu adreste var => http://tr.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706
Mesaj06.04.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş 2 başlık açmış buradada cevabı verilmiştir

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=96798
Mesaj06.04.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
istediginherseyburada.tr.gg

Flood yapmayınız
Mesaj06.04.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

wbsite-ekle yazmış:
Alıntı:

Flood yapmayınız

Bilginiz olmadan flood yapmayınız demeyin.Forum kurallarını biliyorum ki yardımseverim.İnternet bağlantımda problem var arada gidip geliyor gittiği sırada bir defa tıkladım gitmedi tekrar tıkladım gitti,meğer birincide de yollamış farkına varamazdım... Wink
Mesaj06.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
wbsite-ekle yazmış:
Alıntı:

Flood yapmayınız

Bilginiz olmadan flood yapmayınız demeyin.Forum kurallarını biliyorum ki yardımseverim.İnternet bağlantımda problem var arada gidip geliyor gittiği sırada bir defa tıkladım gitmedi tekrar tıkladım gitti,meğer birincide de yollamış farkına varamazdım... Wink

Evet BU İşlem Benimde Başıma Geliyor ve Banada Flod Yapmayınız Diyorlar Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj06.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Uzatma orada Bilgi Verseydin Bizde öle demezdik şimdide Başımda Böbürlenme Herkeze Uyarı Gönderirsiniz yok bunu yapma yok şunu yapma kendinize gelinca akşama kadar konuşursunuz
Mesaj06.04.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

wbsite-ekle yazmış:
Tamam Uzatma orada Bilgi Verseydin Bizde öle demezdik şimdide Başımda Böbürlenme Herkeze Uyarı Gönderirsiniz yok bunu yapma yok şunu yapma kendinize gelinca akşama kadar konuşursunuz
Kardeşim bir şey bilmeden lütfen konuşmayalım!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: