Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: yönetimden ve bilgisi olanlardan rica ediyorum!!

web site ofline durumuda ne oluyor??
yok başka siteden iframe vs vs vs ya böyle şey olurmu biz sitemizi toparlıyalım eski pr ve hitini geri kazanalım diye sabahlara kadar emek verelim . sonrada neymiş hitinde hızlı artış var siten 12 saat kapalı kalıcak . olcak şeymi bu ?
insana kamera şakası gibi geliyor.bs yetkilileri bu durum 1 kerelikmi, yoksa hitimiz artıkça bu saçma uygulama olucakmı?
allah aşkına bizler çok emek veriyoruz 3 sayfayı tek tek ekledim yasak bir iöçerik olmasın, sitem silinmesin diye özenerek ve dikkatli bir şekilde yaptım kendimi resmen siteme adadım
bu ne şimdi ya kızmamak ne mümkün
Mesaj09.04.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ŞU DENEK OLUYOR BEDAVA-SİTEM İN OFFLİNE OLMASI KAPİŞ
Mesaj09.04.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

SİTENİZ ŞUANDA BİLE OFFLİNE SANA ALLAH SABIR VERSİN DİYORUM...
Mesaj09.04.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersadasiyayinlari yazmış:

ne olduğunu anladım arkadaşım sorun bu durumun kaç kere tekrarlanacağı 1 kerelikmi? yoksa süreklimi şu an sitem ofline durumda sayaçta gösterilende hala sitenin içinde olan ziyaretçilerim
birde lütfen uslubunuza dikkat edin kapiş filan ne oluyor ??
Mesaj09.04.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="gururum5"]
dersadasiyayinlari yazmış:

ne olduğunu anladım arkadaşım sorun bu durumun kaç kere tekrarlanacağı 1 kerelikmi? yoksa süreklimi şu an sitem ofline durumda sayaçta gösterilende hala sitenin içinde olan ziyaretçilerim
birde lütfen uslubunuza dikkat edin kapiş filan ne oluyor ??

[/KATILIYORUM ABLA SANA LÜTFEN TÜRKÇEYİ DÜZGÜN KULLANIN
Mesaj09.04.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi sayısı yine ani bir şekilde artış olursa yine siteniz offilen olur.. Son olan problem kaynaklı bir sorundur.
Mesaj09.04.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Ziyaretçi sayısı yine ani bir şekilde artış olursa yine siteniz offilen olur.. Son olan problem kaynaklı bir sorundur.

bilgi için teşekkür ederim
Mesaj09.04.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanıyorsam bu 1 kerelik olur..
Sitenizde ani hit artışı şimdilik oldu.Yani Bs kapalı iken hit 0'dı
Bs'deki sorun çözüldüğü zaman sitenizin hiti 0 dan binlere fırladı.Bu da bir seferlik
normal birşey.Ha diyelim bs de yine sorunlar oldu, bu offline durumu tekrarlanır.
Sonuçta bu offline durumu sadece ani hit (ziyaretçi) akını olduğu zamanlarda
olmaktadır...
Mesaj09.04.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
Sanıyorsam bu 1 kerelik olur..
Sitenizde ani hit artışı şimdilik oldu.Yani Bs kapalı iken hit 0'dı
Bs'deki sorun çözüldüğü zaman sitenizin hiti 0 dan binlere fırladı.Bu da bir seferlik
normal birşey.Ha diyelim bs de yine sorunlar oldu, bu offline durumu tekrarlanır.
Sonuçta bu offline durumu sadece ani hit (ziyaretçi) akını olduğu zamanlarda
olmaktadır...

umarım bir kereliktir yoksa ziyaretçilerimizin gözündeki güvenilir ve saygınlığımızı kaybedeceğiz
fakat ilginç olan sayaçtaki artış. sanırım bu türkiye için geçerli bir durum yine yabancı ülkelerden giriş yapılabiliyor sanırım
Mesaj09.04.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
umarım bir kereliktir yoksa ziyaretçilerimizin gözündeki güvenilir ve saygınlığımızı kaybedeceğiz
fakat ilginç olan sayaçtaki artış. sanırım bu türkiye için geçerli bir durum yine yabancı ülkelerden giriş yapılabiliyor sanırım

evet diğer ülkelerden aldığınız hit olabilir yada offine durumu ile sitenize girmek isteyen kullanıclarda olabilir
Önceki mesajları göster: