Forum'da ara:
Ara

Sitemi Nasıl Buldunuz ?
Gayet Güzel ve İçerigini Begendim
  50%
[ 1 ]
Güzel Fakat geliştirmeniz lazım
  50%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretciniz mi az o zaman buyrun içeriye !!!

günlük 200 ziyaretci kapasitesiyle 1500 hiti bulunan sitemde reklam kampanyası baslamıştır. yıllık 30 tlye 1 sene boyunca banneriniz anasayfamda yayınlanacak ve 420 kayıtlı üyeme msj yoluyla siteniz tanıtılacaktır. detaylı bilgi için msj ile irtibata geciniz ilginize tşkler
Mesaj11.04.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günlük Hitiniz Biraz ve ayrıca sitenizin tasarımı kötü Wink !
Mesaj11.04.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

TASARIM KÖTÜ VE AYRİYETTEN SİZE ÖYLE BİR REKLAM VEREM KİŞİNİNDE ONUN SİTESİNE GİRMESİNİ 200 KİŞİNİN PEK ZANNETMİYORUM NERDEN BAKSAN EN AZ 60-70 ARASI ZİYARETÇİ GİRER VEDE SİTEYİ GEZMEZ SADECE SİZİN DUYURUNUZ ÜZERE BİR BAKAR BANA SAÇMA GELDİ
Mesaj11.04.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar burası site değerlendirme alanı değil!Promosyona karşılık verecek olanlar yazsın sadece!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj11.04.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Arkadaşlar burası site değerlendirme alanı değil!Promosyona karşılık verecek olanlar yazsın sadece!
Kardeşim sana keçiler gelmiş herhalde... görmüyor musunz promosyon için değerlendiriyoruz... tasarım güzel değil hit az o zaman promosyon kötü Wink
Mesaj11.04.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizmetweb yazmış:
bonjuan-62 yazmış:
[b][color=green]Arkadaşlar burası site değerlendirme alanı değil!Promosyona karşılık verecek olanlar yazsın sadece!
Kardeşim sana keçiler gelmiş herhalde... görmüyor musunz promosyon için değerlendiriyoruz... tasarım güzel değil hit az o zaman promosyon kötü Wink

beğenmiyorsan promosyonu cevap yazma o zaman!Keçilerde sana kaçmış herhalde![/b][/color]

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj11.04.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

TARTIŞMA YARATMAYA GEREK YOK YANLIŞ VE ÖNEMSİZ BİRŞEY YAZMIŞSAM VEDE HİZMETWEB ADINADAN SİZDEN ÖZÜR DİLERİZ...
BENDE BİR ŞEY SÖYLEYİM BU RASI PROMOSYON BÖLÜMÜ ONU BİLİYORUZ YANLIZ BİZ BURDA ONA YAPMASI VE YANLIŞ OLANI DÜŞELMESİNDE YARDIMCI OLMAK İSTEDİK YANLIZ PROMOSYONDA SADECE PROMOSYON HAKKINDA CEVAP YAZILIR...BUNU HERKEZ BİLİR YUKARDADA SÖYLEDİM HATAMIZ VARSA ÖZÜRDİLERİZ....
Mesaj12.04.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne konu açmışım böyle tartışma çıktı Smile) nese tatlılıkla hallolmuş sevindim:)

Önceki mesajları göster: