Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: ilk css denememde çıkan sorun. yardım lütfen

Mesaj11.04.2009, 05:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba su linki incelermisin

sorunu hayla cözemediysen bu baslik altinda kendini tekrar ifade edebilirsin Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.04.2009, 05:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

linki yapistirmamisim Very Happy

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=97140&highlight=
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.04.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim , orda anlatılan birşey yokki , yada ben anlayamadım birazdaha açarmısın ?
Mesaj12.04.2009, 02:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki

simdi tasarimi sen tablolarla yapiyorsun
sol dikey menüyü sol tarafa ayarlamisin tabloyu yani simdi orta alan icerik tablosunun da width ve hegith degerleri vardir width boyutunu ve hegith boyutunu kücült tablonün görünüs yerini sol taraf olarak düzenle ozaman tablo orta alanda cikacaktir
Mesaj12.04.2009, 02:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnegin tablonun kodu söyle olur

Kod:
<p>
<table height="400" cellspacing="1" cellpadding="1" width="500" align="left" border="1">
    <tbody>
        <tr>
            <td>orta alan tablo icerik yazisitd>
        </tr>
    </tbody>
</table>
</p>

height="400 width="500" boyutlarini kendine göre editliyebilirsin
Mesaj12.04.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

olacak o kadar ilk denemenmiş
Mesaj12.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

@web-codez

foruma boş mesajlar yazmayınız
Önceki mesajları göster: