Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.04.2009, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Değişik Anketler Yapma

www.99polls.com a girin.Siteye üye olduktan sonra istediğiniz gibi tasarımı olan ve seçenekleri istediğiniz gibi anketler yapabilirsiniz.Aynı tasarımı istediğiniz anketinizde kullanabilir yada istediğin kadar tasarım ve anket oluşturabilirsiniz.

Mesaj15.04.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası genelproblemler yeri paylaşım yeri degil eger yardımcı olmak istiyorsan gercekde

Destek Alabileceğiniz Ekstern Siteler e paylaşmalısın bu konuyu Wink
Mesaj15.04.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

burası reklam yeri deil
Mesaj15.04.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

Amacım reklam değil ki ayrıca anket sitesi benim değil ayrıca o banner imzam hem bu genel bir promlem herkes anketleri değiştirme başka yerden anket yapmak falan nasıl bilmiyor ve bu genel bir problem.Ayrıca reklam gibi göründüyse özür dilerim.
Mesaj15.04.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cevap

worldsweb yazmış:
Amacım reklam değil ki ayrıca anket sitesi benim değil ayrıca o banner imzam hem bu genel bir promlem herkes anketleri değiştirme başka yerden anket yapmak falan nasıl bilmiyor ve bu genel bir problem.Ayrıca reklam gibi göründüyse özür dilerim.

saten yapdıgın reklam degil iyi ama yeri burası degil

Burası genelproblemler yeri paylaşım yeri degil eger yardımcı olmak istiyorsan gercekde

Destek Alabileceğiniz Ekstern Siteler e paylaşmalısın bu konuyu

neyse konuyu uzatmayalım
Mesaj15.04.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Burası reklam yeri değildir!
Arrow Reklam yeri olsa bile tr.gg harici reklam yapmak yasaktır!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj15.04.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Değişik Anketler Yapma

worldsweb yazmış:
www.99polls.com a girin.Siteye üye olduktan sonra istediğiniz gibi tasarımı olan ve seçenekleri istediğiniz gibi anketler yapabilirsiniz.Aynı tasarımı istediğiniz anketinizde kullanabilir yada istediğin kadar tasarım ve anket oluşturabilirsiniz.

Emeğine Saygı Duyuyorum Ama Bu Paylaşımını Ekstern Siteler Bölümünde Yapmalısın Wink
Mesaj15.04.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Peki orada yasak değil dimi ?
Mesaj15.04.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değil,orası zaten bu tür paylaşımlar için açılmış bir bölümdür Wink
Mesaj16.04.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

Destek Alabileceğiniz Ekstern Siteler e paylaşmalısın bu konuyu Wink

Katılıyorum