Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.04.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS Yardım

arkadaşlar ;
artık herkes kod tasarımlardan bıkmış CSS tasarıma geçmiş durumda. Bende bunu uygulamaya karar verdim. Fakat uyguladığım bedava CSS de sayfa linklerini doğru şekilde uygulamama rağmen sayfa bomboş görünüyor. Sanki önünde boş bir sayfa daha var .Belki Tasarım Rengindendir dedim İstediklerimi Resim Üzerine Yazıp Onları İnternete Upload ettim siteye yükledim. yine görünmedi
sitemin adresi
www.graffiti--team.tr.gg
Lütfen bi bakıp yardımcı olun
Mesaj18.04.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

css bölümüne açsaydın konuyu
Mesaj18.04.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

oraya baktım fakat hiç bir konu cevaplanmamış bende buraya açtım orası yanlıştır diye
Mesaj18.04.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuda haklısın forumda bir durgunluk var modları çok göremiyoruz.Neyse soruna bir cevap bulmaya çalışalım.Şimdi ilk sorum acaba tasarımın eksik olabilir mi? zaten resimlerden belli çarpıklık sitenin alt kısmı falan yok tasarımı tamamlayıp da denesen.Anasayfa içerik kısmı da kopuk bence yok yani!Bir de başka tasarım dene ya da bu tasarımı nereden bulduysan linkini at bi bakalım.. Wink
Mesaj18.04.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

KARDEŞ SEN NAGİVASYON BAŞLIĞINDAKİ KODU SİL BENCE ORDA MENÜ GİZLEME KODU OLABİLİR BÜYÜK İHTİMALLE ONDAN OLABİLİR
Mesaj19.04.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazır tasarım kullanma kendi tasarımını yap bunlarda sorun çıkıyor

İmza Yapmayı Bilmiom Parmak Bassam Olurmu ?
Mesaj19.04.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

<div> Kodunda problem var. Yalnız yere eklemişsin. Düzeltmeye çalış olmazsa bana orjinal sitenin önizlemesini at düzenleyip atayım