Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.04.2009, 00:33 (UTC)    
Mesaj konusu: arkaplan bi türlü olmuyor

slmlar arkadaşlar kendim bi site yaptım ama arka planın kodları ne değişiyor ne resmi nede rengi yani bu siteden aldığım kodları ekliyorum ama olmuyor bi el atsanız iyi olur...kaynak diyorum öle yapıştırıyorum olmuoyr
Mesaj22.04.2009, 00:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkaplan bi türlü olmuyor

edwardvebella yazmış:
slmlar arkadaşlar kendim bi site yaptım ama arka planın kodları ne değişiyor ne resmi nede rengi yani bu siteden aldığım kodları ekliyorum ama olmuyor bi el atsanız iyi olur...kaynak diyorum öle yapıştırıyorum olmuoyr

Kod:
<style type="text/css">
<!--
body{background-image:url(ARKAPLAN RESMİNİN URLsini BURAYA YAZIN);background-repeat: no-repeat}
-->
</style>

Resmin Url sini gerekli yere yazdıktan sonra kodu tasarımın üstündeki yazı kutucuğuna ekle..[/code]
Mesaj22.04.2009, 01:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş tmm da yazı kutucuğu hangisi biçem yazıyor ona ekleyemiyorum zaten daha detaylı anlatırmısın
Mesaj22.04.2009, 01:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

1-Tasarım ayarlarını tıkla
2-Gelişmiş ayarlara tıkla
3-Tasarımın üstündeki yazı kutucuğuna hazırladığın arkaplan kodunu yapıştır kaydet de..
Mesaj22.04.2009, 01:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş dediğin gibi yaptım olmadı ben acamiyim biraz ben resmi sana yollasam i nasıl yollicam onu da bilmiyorum..
bide sadece anasayfada olmasın her sayfada:)
Mesaj22.04.2009, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi siteme gir bak bi kareş acaip bişi oldu reimö arkaplan yerine yukarda duruyor sen oresmi ayarlayıp bana yollarsan sevinmirim:)
Mesaj22.04.2009, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yardım edecek yıkmu?
Önceki mesajları göster: