Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Bi içerik için değermi herkez baksın

Merhaba ben freetasarimlar.tr.gg
arkadaşlar sizce bu bir içerik için edilecek bir küfürmü insanlığa sığmaz bu küfür,

Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

BUNUNDA Bİ CEZASI OLMALI
Mesaj26.04.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen küfürlü ekran görüntüleri yayınlamayalım
Mesaj26.04.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama arkadaşım bununda bir cezası olmalı

ananı , ATA nı diyor

Atanı derken ATATÜR !!
Mesaj26.04.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Vallaha Ben Yapmadım Resmen Photoshop aLlah (c.c) aizin belanızı versin alın çerik sizin olsun

Mesaj26.04.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lutfen Bu Konuyu Silin Ben Böle Msj Atmadım Hep Uyduruyorlar

Mesaj konusu:

freetasarim yazmış:
Bunu Vallaha Ben Yapmadım Resmen Photoshop aLlah (c.c) aizin belanızı versin alın çerik sizin olsun

arkadaşım allah asıl sizin belanızı versin , bak bir içerik için deymez tamamı , bunun öbür tarafıda var , böyle işleriçin allah (c.c) karışdırılmaz.
Mesaj konusu:

Adam Kendi Yapmış Bunu

Mesaj26.04.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersiteye-banner yazmış:
freetasarim yazmış:

arkadaşım allah asıl sizin belanızı versin , bak bir içerik için deymez tamamı , bunun öbür tarafıda var , böyle işleriçin allah (c.c) karışdırılmaz.

Ben diyeceğimi dedim , bu işin öbür tarafıda var sağdece DEYMEZ arkadaşım , uyarabilirdin , şikayet edebilirdin , siteyi sildirebilirdin ama BUNU YAPMAYA DEYMEZ.
Mesaj26.04.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah İnşallah Senin Belanı Verir Başka Bir Şey Demiyorum Ama 1 tnae Moderator Gelsin Vereyim Şifremi Baksın Gönderilmiş msjlara

Mesaj26.04.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen konuyu uzatmayın
Bu tür konuları ö.m yoluyla kendi aranızda halledin.

Mesaj26.04.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetasarim yazmış:
Allah İnşallah Senin Belanı Verir Başka Bir Şey Demiyorum Ama 1 tnae Moderator Gelsin Vereyim Şifremi Baksın Gönderilmiş msjlara

silmek çok zor birşey değil !
Mesaj26.04.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Lütfen konuyu uzatmayın
Bu tür konuları ö.m yoluyla kendi aranızda halledin.

sende herşeye muhalefet olma!
Mesaj26.04.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/adsiz80f95.bmp

bakın ve görün ben ona bu msjı attım oda zora gelince böle birşey yaptı yemin ediyorum ben ona öle birşey yazmadım

Mesaj26.04.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne oluyor !
Mesaj26.04.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım gerçekden ayıp bak , eğer ben böyle birşey yapdıysam türkiyenin en adi insanı olayım , aklınıza gelebilecek her türlü şey olayım ( buraya yazmıyorum ) , eğer ben yalan söylüyosam evimden çıkmak nasip olmasın .!
Önceki mesajları göster: