Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Adam Beni Baydı Alın Başımdan

freetasarimlar dan kufur atmış başka bi üyeliğe sonra [lar]ini silmiş ben kufur etmişm diye millete yutturuyor gereğini yapılmasını arz ederim ben buraya kadar gelmesini istemezdim ama adam benim adıma kufur yazmış bende salaktım ya yutucam

Mesaj26.04.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

birşey diyecek yokmu

Mesaj26.04.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

AYIP SANA ARKADAŞIM
Merhaba ben freetasarimlar.tr.gg
arkadaşlar sizce bu bir içerik için edilecek bir küfürmü insanlığa sığmaz bu küfür,

Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

BUNUNDA Bİ CEZASI OLMALI
Mesaj26.04.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

profil resmide aynı Confused freetasarim erçekten senmi ettin küfür

Mesaj26.04.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-toxec yazmış:

profil resmide aynı Confused freetasarim erçekten senmi ettin küfür

arkadaşım herşeyimin üsdüne yemin ederim bakın ben NE Photoshop bilirim ne başka birşey mantıklı bir insan mantığını kullanırsa benim yapmadığımı anlar ,

ilk önce photoshop bilsem kendime güzel bi şablon yapar siteme kendi tasarımımı eklerim demi ?

ayrıca ben yapsam konuyu bukadar uzatmam amaan kapanırsa kapansın der bırakırım ama benim zoruma giden şu , bana iftira atılması hayatımda en nefret ettiğim şey YALANDIR.

ama bakım demiyorumki içeriği çalmadım ,
doğru içeriğini çaldım , ve özel mesajdan özürdiledimde kendiside biliyor. Wink
Mesaj26.04.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaws ben etmedim size bir link atamda görün

http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/aaa4edcd.bmp

bakta gör bu nasıl olucak aynısı adam böle yapmış

Mesaj26.04.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetasarim yazmış:
yaws ben etmedim size bir link atamda görün

http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/aaa4edcd.bmp

bakta gör bu nasıl olucak aynısı adam böle yapmış

Akıllı arkadaşımız demek isdiyorki yani bakın photoshop ile yapmıs , demek isdiyo ama onun açıklamasınıda yapdım.

Arkadaşım öyle dolandırıcılıkları anca seningibiler yapar , öyle şeyler benim aklımdan bile geçmez sen işine bak ben burda banlansam bile bu işin öbür tarafıda var.
Mesaj26.04.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben NE Photoshop bilirim ne başka birşey mantıklı bir insan mantığını kullanırsa benim yapmadığımı anlar ,

ilk önce photoshop bilsem kendime güzel bi şablon yapar siteme kendi tasarımımı eklerim demi ?

ayrıca ben yapsam konuyu bukadar uzatmam amaan kapanırsa kapansın der bırakırım ama benim zoruma giden şu , bana iftira atılması hayatımda en nefret ettiğim şey YALANDIR.

ama bakım demiyorumki içeriği çalmadım ,
doğru içeriğini çaldım , ve özel mesajdan özürdiledimde kendiside biliyor.
Mesaj26.04.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen bu tür olayları aranızda halledin eğer hallolmazsada moderatörlere ö.m atın ! En doğrusu bu bence...
Mesaj26.04.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmet-altiner yazmış:
Lütfen bu tür olayları aranızda halledin eğer hallolmazsada moderatörlere ö.m atın ! En doğrusu bu bence...

bu konu artık ne modu nede iki kişi arasında çözülür. bir kişi diger kişinin kişilik haklarına saldırıda bulunmuştur bu konu support a bildirilip hakan bey 24 saat içerisinde gerekeni yapar.
Mesaj26.04.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir kişi diger kişinin kişilik haklarına saldırıda bulunmuştur

O bana bulundu demi ?
Mesaj26.04.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

O mu bumu şumu o arası hakkında ben herhengi bir sonuç belirtmem her mesajımda söyledigim gibi

support-tr( at )webme.com

atacagınız bir mail her şeyi kesin bir sonuça baglar.

iyi eglenceler.

Mesaj26.04.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
mehmet-altiner yazmış:

bu konu artık ne modu nede iki kişi arasında çözülür. bir kişi diger kişinin kişilik haklarına saldırıda bulunmuştur bu konu support a bildirilip hakan bey 24 saat içerisinde gerekeni yapar.

Haklısınız zaten olayı dediğiniz dereceye getiren onlar ben sadece olayın foruma taşmadan önce kendi aralarnda hallolmasını yeğlerdim xD
Mesaj26.04.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu Adam Beni Baydı Alın Başımdan

freetasarim yazmış:
freetasarimlar dan kufur atmış başka bi üyeliğe sonra [lar]ini silmiş

Bak yalan söylediğin nerden belli ben başka bir hesabımla giriyorum çünkü
öbür hesabım banlandı .!
Önceki mesajları göster: