Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: muhsinler ölmez

bana osman öztunç un parçası muhsinler ölmezin kodunu bulabilirmisin
Mesaj27.04.2009, 00:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayin hocam bende ferhat göcerden cennet parcasini istiyorum mumkunse
Mesaj28.04.2009, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

istekte bulunan arkadaşlar 3 haftadır yeni girebildim admin paneline okul müdürlüğüde yaptığım içi çok yoğunum inşallah bu hafta sonu isteklerinizi yerine getireceğim başımda öyle işler varki Very Happy öğretmenlerin tayin işlemleri ek dersler ve bir ana sınıfı açılışı biraz bekleyin lütfen anlayışla karşılayacağınızı umuyorum herkese iyi çalışmalar
Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj02.05.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkler arkadaşlar bilgi için Smile
Mesaj02.05.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel
Mesaj19.05.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: her sayfana ayrı müzik ekle fırtınası devam edecek

değerli arkadaşlar sizlere daha fazla zaman ayırabilmek isterdim ama malum geçim derdi için çalışmak zorundayız.Hepimiz
ekonomik şartlar nedeniyle evdeki adsl hattımı kapattım
sabit ücret +adsl+görüşme en az 47 lira
ama eskisi kadar sık olmasada yinede bedava sitemde sizlerle olmaya devam edeceğim Wink
Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj17.06.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu: bu konuyu üst sıralardan düşürmeyelim

güncel
Mesaj09.07.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: tatil başladı

yeni müzik kodları eklenecek
Mesaj15.07.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj15.07.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="gokcesubel"]Very Happy arkadaşlar shantel disco partizani
arkadaşlar bu ekstra lar için geçerli

http://www.fileden.com/files/2009/7/15/2509570/shantel%20-%20disco%20partizani.mp3
Mesaj14.08.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Paylaşım için teşekkürler

gokcesubel Paylaşım için teşekkürler

arkadaşlar bu başlığı alt sıralara düşürmeyelim lütfen
ben eskisi gibi net e zaman ayıramıyorum

arkadaşlardan ricam bu başlığı güncel tutun ki bütün arkadaşlar faydalanabilsin
Mesaj01.09.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Her sayfaya Ses kaydı eklemek...

Değerli arkadaşım,ben senin dediğini yapamadım. Yeni üye oldum buraya ve bir çok terimi anlamıyorum,bulamıyorum. SAYFADAKİ KAYNAĞA KOPYALA KODU demişsin yalnız ben KAYNAĞI bulamadım..... yardımcı olursan sevinirim.... sağolasın....
Mesaj09.09.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

güzel bir paaylaşım herşey çok güzel sizler herşeyden dahada güzel insanlarsınız
Mesaj09.09.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekürller
Mesaj10.09.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

üstad, eline emeğine sağlık ancak
bende bu kodları çalıştıramadım.hatta ilk sayfada verdiğin linkleri direk kaynak butonuna tıkladım oraya yapıştırdım,tekrar kaynak a tıklayarak çıktım. kaydet dedim ama çalmadı çalmadı çalmadı çalmadı...
olay bundan ibaret. ben yanlış yapıyorumdur diyerek pc öğretmenini çağırdım, 6 sayfayı baştan sona okuttum, oda aynılarını yaptı.
çalmadı çalmadı çalmadı çalmadı....