Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Düzenleme açılmıyor...

Ana sayfada hata lı bi kod kulladım sanırım tam bilemiyorum ne olduğunu ..
sayfa düzenleme kısmı geliyor ama sayfaları gösterimiyor,
bu nedenle hiç bir şekilde müdahale demiyorum.. ne yapmam gerekiyor bu durumdan kurtulmak için... Confused

bu şekilde kalıyor ...
Mesaj01.05.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede olmustu tasarım ayarlarından bütün kodları silmiştim ama sen ne olur olmaz diye kodlarını direk kopyala-kes notepadde aç yapıştır.sonra bütün kodları tasarım ayarlarından silmeyi dene

Mesaj01.05.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hiç bir şeye müdahale edemiyorum tasarımalara girdiğimde seçili tasarım kırık gözüküyor ve yenileyemiyorum başkasıyla .. anlayacağınız site kiltli gibi.. anlamdım...
Mesaj01.05.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tughra yazmış:
ben hiç bir şeye müdahale edemiyorum tasarımalara girdiğimde seçili tasarım kırık gözüküyor ve yenileyemiyorum başkasıyla .. anlayacağınız site kiltli gibi.. anlamdım...
Bs ye ilk girdiğim zamanlar bu nedenden dolayı kendimi hiç bir şey yapamıyor sanmıştım Very Happy / İe sürümünüzü değiştirin - Yada Firefox'a Geçin Wink Kesin Hallolur / bs ile alakası yok problemin Wink
Mesaj01.05.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arada Tutukluk Yapabiliyor...
Ama Çoğunlukla Tarayıcıdan...
Mesaj01.05.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

%95 Tarayıcındandır ,

İnternet explorer ile açmayı dene ,
birde bilgisayarını kapat 5 dakika kapalı kalsın ,
sorunun kesinlikle hallolacakdır. Wink

Daha önce benimde başıma gelmişdi cünkü.
Mesaj01.05.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayfa Düzenleme açılmıyor...

tughra yazmış:
Ana sayfada hata lı bi kod kulladım sanırım tam bilemiyorum ne olduğunu ..
sayfa düzenleme kısmı geliyor ama sayfaları gösterimiyor,
bu nedenle hiç bir şekilde müdahale demiyorum.. ne yapmam gerekiyor bu durumdan kurtulmak için... Confused

bu şekilde kalıyor ...

benim başıma daha yeni geldi ama bir gün sonra düzeldi ne firefox açıyordu nede expoller