Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Google'ye site ekleme?

google arama motorunu 2 haftadır bekliyom kaydetttim ama kabul etmedi googleden siteyi doğruladım ama arama motorlarına neden se kabul olmadı Sad ilgiç 1 ayda fln kabul oluyor bazen biliyorum ama her nedense bekliyemem o kdr :)nse bu bilgi hakkında yorumlarınızı ve hertürlü yardımızı bekliyorum tşk. ederim

@tumhepsiburada düzenleme
Başlıklarınız ''Konu'' kısımlarına kısa konunuz iyi açıklayabilecek cümleler koyunuz.. Konunuzu tam olarak açıklayak ifadeleri ise ''Mesaj Gövdesi'' kısmına yazınız..

En son crabloxbilgisayar tarafından 06.03.2009 14:46:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.03.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

google indexlemesi bazı sitelere göre degişiklik gösterir.örnegin sizin sitenizde fazla bir bir içerik gözükmüyor google bu siteye kısa bir zaman aralıgında indexlemesi birz zor...
Mesaj06.03.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
google indexlemesi bazı sitelere göre degişiklik gösterir.örnegin sizin sitenizde fazla bir bir içerik gözükmüyor google bu siteye kısa bir zaman aralıgında indexlemesi birz zor...

google kabul etsin diye içerik koymadım sonra koyacaktım nse koyacam nasılsa indexlenir değil mi koyarsam içerik sonra zaten koyacam Smile google kabul eder sonra tmm anladım sağolun
Mesaj06.03.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: yaaaa niye aötığım başlığı değiştiriyonuz sinir oluyom haa

yaa nie actığım başlık yok sinir oluyom haa millet lüzümsuz lüzumsuz başlık acıyor ben acıyom adam gibi değiştiriyonuz istemiyom ben ggoogleye site ekleme diye ? başlık kim ne karışır arkadaşım ha bide iyicene cvb alamadan foruma kilitliyonuz böyle yapmanız hiç iyi bşy değil söylüyüm bunu ?

ama gende laflar fayda etmez demi yetkili kişilersiniz ....
Mesaj06.03.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlığın "yardım edin,imdat" tarzı ise moderatörler tabiiki düzeltecekler.
Mesaj09.03.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
başlığın "yardım edin,imdat" tarzı ise moderatörler tabiiki düzeltecekler.

başlığım imdat fln değildi düzenli bir cümle idi Smile nse googleye site eklemede güzel Smile Ha bide kilit vardı bak o kalkmış sağolun saygısızlık olmasın.

Daha ne tbir cevab alamadan kilitniyonuz olmuyor.
Mesaj09.03.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen site içeriğini özgün yap,hiçbir yerde bulunmayan veya nadir bulunan yasal bir konuyu kendi cümlelerinle ve kendi araştırmalarınla varsa alıntılarını da belirterek sitene düzenli bir şekilde yerleştir.
google seni bulur zaten.
Mesaj30.04.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem google arama moturna eklenmiştir

sitem google arama motoruna eklenmiş bulunmaktadır darısı sizin başınıza Smile
Mesaj02.05.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE SAYFA İNDEKSLEME

arkadaşım ben google sitemi indexs ledim sadece ana sayfam görünüyor birde sen dene buyur dikkatlice oku öyle uygula

GOOGLE SAYFA İNDEKSLEME
buyur:: http://www.saydoby.tr.gg/WEP-DESTEK.htm
Mesaj02.05.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilerin için teşekkürler arkadaşım. Deneyelim Smile
Mesaj03.05.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Cunobag arkadaşımıza katılıyorum.Ayrıca ekstralardan metatag ekle onunda faydası olacaktır.

Mesaj03.05.2009, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski tarihli başlıklara ilgi göstermeyin
Mesaj04.05.2009, 13:54 (UTC)    

Olay çözüldü cevap yazmayın.

Mesaj07.05.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: GOOGLE SAYFA İNDEKSLEME

saydoby yazmış:
arkadaşım ben google sitemi indexs ledim sadece ana sayfam görünüyor birde sen dene buyur dikkatlice oku öyle uygula

GOOGLE SAYFA İNDEKSLEME
buyur:: http://www.saydoby.tr.gg/WEP-DESTEK.htm

olur heralde bakayım bi siteye
Mesaj07.05.2009, 15:28 (UTC)    

Arkadaşım lütfen eski tarihli konulara cevap yazmayalım.