Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.05.2009, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Beşiktaş Siteleri Hizmetinizde!

www.besiktassiteleri.tr.gg
Sistem Nasıl Çalışır
Öncelikle siteni ekle bölümünden sitenizi eklemelisiniz ve admin'in sitenizi onaylamısını beklemelisiniz.Sitenizi ekledikten sonra o bölümde sitenize eklemeniz için karşınıza bir kod çıkacak.O kodu sitenize eklemelisiniz.Kodu eklemeyen siteler kesinlikle onaylanmaz..O kodu eklediğinizde sitenizde bizim bir bannerimiz gözükecektir.O bannere ne kadar çok tıklanırsa sizde toplistimizde üst sıralarda yer alırsınız.Siteni ekle bölümünde de siteniz gözükür orada da sitenize ne kadar tıklanırsa siteniz üst sıralarda olur.
Neden Beşiktaş Siteleri
Çünkü: Beşiktaş sitelerine kayıt olduktan sonra sitenizi herkeze duyurma şansını daha çok yakalarsınız.Hitiniz artar.Pagerankınızın artmasına yardımcı olur.Kısacası beşiktaş siteleri sitenizin en iyi dostu olur.
Kurallar
Siteniz kesinlikle ve kesinlikle BEŞİKTAŞ sitesi olmalıdır.
Beşiktaşımızı aşağalıyan veya küçük düşürmeye çalışan siteler asla ve asla onaylanmaz.
Türkiyemizin ulu önderi ve en büyük beşiktaşlı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve Türkiye Cumhuriyeti'ni hiçe sayan ve aşağalıyan siteler kesinlikle onaylanmaz.
Yukarıda belirttiğimiz kurallara uyan tüm siteler onaylanır.
Mesaj07.05.2009, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Wink Başarılarınızın devamını dilerim Wink
Mesaj07.05.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

canelmadag yazmış:
Güzel Wink Başarılarınızın devamını dilerim Wink

Wink Sizede başarılar.
Mesaj07.05.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok gereksiz site Wink
www.besiktassiteleri.com zaten var çok ama çok gereksiz Wink

Mesaj07.05.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Bence hiçte gereksiz değil güzel site kardeşim devam et.
Mesaj07.05.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
çok gereksiz site Wink

Ben site yapıyoken sana soracak değili.m Wink Senin site zaten çok gereksiz www.bin903.tr.gg varken! Wink
Mesaj07.05.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cvp

cssahibi yazmış:
Bence hiçte gereksiz değil güzel site kardeşim devam et.

Eyv.Senin sitede güzel başarılar. Wink
Mesaj08.05.2009, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

besiktassiteleri yazmış:
forza-kartal yazmış:
çok gereksiz site Wink

Ben site yapıyoken sana soracak değili.m Wink Senin site zaten çok gereksiz www.bin903.tr.gg varken! Wink

Bak canım beni gerilime sokma bu forumda o verdiğin sitenin yapımcısı benden tüyo alıyo ona göre site hazırlıyo hatta eski tasarımlarında başlık resimleri gibi öğeleride ben yapmıştım bana gelipde mevlüt okuma sana başarılar haaa siten yararlı kesinlikle değil senin için diyorum boşuna uğraşırsın diye yoksa umrumda değilsin Wink

Mesaj08.05.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
besiktassiteleri yazmış:
forza-kartal yazmış:
çok gereksiz site Wink

Bak canım beni gerilime sokma bu forumda o verdiğin sitenin yapımcısı benden tüyo alıyo ona göre site hazırlıyo hatta eski tasarımlarında başlık resimleri gibi öğeleride ben yapmıştım bana gelipde mevlüt okuma sana başarılar haaa siten yararlı kesinlikle değil senin için diyorum boşuna uğraşırsın diye yoksa umrumda değilsin Wink

Bak aslanım o sitenin sahibide benim sen bu tasarımda bana en ufak bir yarımda bile bulunmadın.Ayrıca www.besiktassiteleri.com bedava siteleri kabul etmiyo o ben her türlü siteyi kabul ediyorum hadi aslanım yoluna. Wink
Mesaj08.05.2009, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusura bakmayın ama ikinizde beşiktaşı tutuyorsunuz biraz saygılı davranın birbirinize

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj08.05.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
kusura bakmayın ama ikinizde beşiktaşı tutuyorsunuz biraz saygılı davranın birbirinize

Beşiktalıluk ruhu yok demekki içinde. Wink Neyse konu uzadıkça benim konum kirleniyor.
Mesaj08.05.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin903 yazmış:
sivastaraftar yazmış:

Beşiktalıluk ruhu yok demekki içinde. Wink Neyse konu uzadıkça benim konum kirleniyor.

bilemem neyse sizin sitenizi gerçekten beyendim güzel olmus elinize sağlık

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj09.05.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
bin903 yazmış:
sivastaraftar yazmış:

bilemem neyse sizin sitenizi gerçekten beyendim güzel olmus elinize sağlık

teşekkürler sizinde öyle. Wink
Önceki mesajları göster: