Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Ntv nin Canlı Yayınındaki Arka Plandaki Durum !.

--------------------------------------------------------------------------------

NTV ekranında şok manzara!

Canlı yayında NTV ekranlarında ilginç görüntü yaşandı. Bu görüntü rekor kırdı.

Muhabir bağlantıya başladığı anda arka planda öyle bir görüntü yaşandı ki, yönetmen ne yapacağını şaşırdı. Bu haber internet sitelerinde en çok okunan kategorisinin ilk sıralarında yer aldı.
Yer Mardin'in Bilge Köyü, tüm kanallar gibi NTV de bölgedeki gelişmeleri Diyarbakır muhabiri Nizamettin Kaplan'dan alıyor...
Cumartesi günü öğle saatlerinde yapılan canlı bağlantıda Nizamettin Kaplan konuşmaya başladıktan kısa bir süre sonra sol omzunun üzerinden arka planda bir görüntü beliriyor...
Kadrajdaki hiçbir bölgede hareketlilik olmadığı için o noktada olanlar tüm izleyenlerin dikkatini çekiyor... Ancak ilk anda ne olduğunu anlamak kolay olmuyor... Biraz sonra görüntüdeki hareketlilik yön değiştiriyor... Ve ortaya çıkan manzara herkesi şok ediyor...
İki at NTV muhabirinin arka planında, canlı yayında çiftleşiyor...
İzleyicilerin yaşadığı şok NTV merkez rejisinde de yaşanıyor... Kısa süreli paniğin ardından Nizamettin Kaplan ekrandan alınıyor ve daha önceden kaydedilmiş görüntüler ekrana veriliyor... Alttan sadece muhabirin sesi geliyor... Bağlantı boyunca bu durum devam ediyor...
Yönetmen tekrar Nizamettin Kaplan'ı ekrana verdiğinde ise kadrajın değiştiği görülüyor... Tabi ki arka planın azaltıldığı, Nizamettin Kaplan'ın daha yakın çekildiği bir görüntü ile bağlantı sona eriyor...
12.5.2009

--------------------------------------------------------------------------------

Kaynak : milliyet.com.tr

Sitemizde Linki : http://mini-mekan.tr.gg/ntv-ekraninda-sok-g.oe.r.ue.nt.ue.ler.htm
Mesaj12.05.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

HAHAHAHA

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sitene Yönlendirme Linki Verme Yasak.. Wink

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj12.05.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Adamlar Nasıl Haber Yapacaklarını Şaşırıyorlar Very Happy
Hayret Bişey Ya.. Razz
Mesaj12.05.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ÇOK KOMİK YA HARİKA BİŞİ BEN KÖPEK ZANNETMİŞTİM. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj12.05.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Terörist Filan Zannettim Very Happy
Hiç Belli Olmaz Belki Adamı Vururlar... Cool
Mesaj12.05.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasim Için Tesekkurler Very Happy Very Happy Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.05.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
Ben Terörist Filan Zannettim Very Happy
Hiç Belli Olmaz Belki Adamı Vururlar... Cool

forumda siyasi kelimelerden kaçınalım...
Mesaj12.05.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=105713 = Reklam Alanları Devreye Girmiştir..
Önceki mesajları göster: