Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank

s.a arkadaşlar ben pg si yüksek toplistlere üye oluyorum pagerankım artmıo ama hala napayım
Mesaj17.05.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Google Pagerank Nedir?

Pagerank, Google'ın web sitelerini ve sayfalarını derecelendirme sistemidir. Sitelerin içeriklerine, ziyaretçi sayılarına ve tasarım kalitesine göre Google tarafından 10 üzerinden verilen puandır.

Pagerankı Yükseltme Yolları?

1) Blogunuza kaliteli ve özgün içerikli yazılar yazın.

2) Mümkünse blogunuza her gün yeni bir yazı eklemeye çalışın. Bu yazılarda düzgün ve sade anlatıma özen gösterin. Yazınız kesinlikle başka sitelerden alıntı olmasın. Kaliteli ve özgün içeriği Google bir saat içinde indeksleyebilmektedir.

3) Eski yazılarınızı her fırsatta güncelleyin, ilk haliyle bırakmayın. Her yazınıza yorum almaya çalışın. Sitenizi güncel tutmaya özen gösterin.

4) Yazınızla ilgili olan, daha önceki yazılarınıza ve ilgili diğer sitelere link verin.

5) İnsanların aramalarda en çok kullandıkları kelimeleri tesbit ederek bu kelimelere ağırlık vermeye çalışın. Yazınızla ilgili bir aramanın nasıl yapılacağını hesaba katarak yazınıza başlık verin. Google Trends'i hangi kelimelerin çok arandığını bulmak için kullanabilirsiniz.

6) Yazınıza her zaman en az bir görsel (resim, video) ekleyin, sadece yazılardan oluşan bir içerik genelde pek okunmaz.

7) Blogunuzu technorati, blogcatalog gibi blog dizinlerine ve arama motorlarına kaydedin. Blogunuzun tanıtımını yapın.

Cool Blogunuzu arama motorları için optimize edin. Bunun için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO - Search Engine Optimization) kurallarına uyun. Site tasarımının (şablon, tema), başlığın, anahtar kelimelerin, etiketlerin, fontların vs. seo uygunluğuna dikkat edin.

9) Yazmak istediğiniz konular hakkında önce araştırma yapın ve bol bol okuyun. Bu sayede okuyucularınıza daha kapsamlı ve kaliteli bilgi ve içerik sunabilirsiniz.

10) Pagerankı yüksek olan sitelerden link almaya çalışın. Düşük pageranklı (1-2 gibi) sitelerden onlarca link almak yerine, pagerankı yüksek olan (6-7 gibi) sitelerden 1 link almak daha faydalıdır. (Resimde görüldüğü gibi.)

Güncellemeyi beklemelisin her 3 4 ayda bir güncelleme olur.
Mesaj17.05.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki 3-4 ay sonraki güncellemde sitemin pg si kaç olacığını gösteren bi site warmı
Mesaj17.05.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

your-area yazmış:
peki 3-4 ay sonraki güncellemde sitemin pg si kaç olacığını gösteren bi site warmı

Var tabiki ama baclikn sayınız 100 ü geçmiş olmalıdır.

Arrow http://zeytech.net/Google-Gelecek-Pagerank-Degeriniz-01ai.aspx
Mesaj17.05.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki backlinki nasıl 100 yaparız
Mesaj17.05.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baclink dış link demektir yani diger sitelere ne kadar link verirseniz o kadar baclink kazanırsınız.
Mesaj17.05.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOL ANLADIM ŞİMDİ OAZAMN ARKADAŞLAR SİTEMİZİN DAHA YENİ ŞİMDİDEN TOPLİSTE ÜYE OLUN İLK SIRALARA ÇIKIN SONRA ÇOK GEÇ OLCAK
Mesaj17.05.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemize yönlendirme yapmayalım.
Mesaj17.05.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen bu tarz yazılarınızı promosyon bölümünde belirtiniz!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj17.05.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

özr dilerim promosypn bölümünde belerittim
Mesaj17.05.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Malesef hemen kaydolmayla yükselmiyor.En az 2 ay beklemelisin.